Geri25.8.2017 00:00:00

2017 Güneş Gözlüğü Seçimi

2017 yaz sezonunun en moda güneş gözlükleri Sportsoul’da
2017 Güneş Gözlüğü Seçimi

Güneş gözlüğü seçimi yaparken her şeyden önde gelen unsurlardan biri haline gelmiş olan güneş gözlüğünün cam kalitesini de göze alarak, güneş gözlüğü seçimi için; Cheapo, See Concept, Spitfire ve Vans markalarının 2017 trendi için neler hazırladıklarını inceleyeceğiz.

1. Cheapo
İsveçli 10 genç tasarımcının bir araya gelerek yarattığı son derece genç ve dinamik tasarımları olan Cheapo güneş gözlüğü modellerinde daha çok kemik çerçeveler tercih edilmiş. Kemik çerçeveleri tamamlayan renkli camlar da Cheapo markası için güneş gözlüğünü dinamik hale getiriyor.

2017 Güneş Gözlüğü Seçimi

Cheapo güneş gözlüğü modellerini incelemek için tıklayınız.

2. See Concept
See Concept markasını diğer güneş gözlüğü markalardan bir özellik ilk olarak okuma gözlüğü üreten firmanın kullanıcalar için özel tasarladığı güneş gözlüklerine evrilmesi ile oluşuyor olması. Temelinde okuma gözlüğü gibi hassas ürünler üreten firma güneş gözlüğü camında da oldukça seçici ve dikkatli davranıyor. Daha çok renkli kemik çerçeveli modelleri tercih edilirken Paris’ten gelen bir moda akımı olarak Türkiye’yi de sarıyor.

2017 Güneş Gözlüğü Seçimi

See Concept güneş gözlüğü modellerini incelemek için tıklayınız.

3. Spitfire
Spitfire güneş gözlükleri 2016’da yükselik gösteren yuvarlak çerçeveli güneş gözlüğü modelleri ile trendi yakaladı ve 2017 için yuvarlak çerçeveli güneş gözlüklerinin yepyeni tasarımları ve eğlenceli renkleri ile karşımıza çıktı.

2017 Güneş Gözlüğü Seçimi


Spitfire güneş gözlüğü modellerini incelemek için tıklayınız.

4. Vans
Vans güneş gözlüğü ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Kemik çerçeve tercih edenler için çok şık ve kullanışlı modeller sunan Vans, güneş gözlüğü çerçevesinde sunduğu desen, renk ve model seçenekleri ile 2017’de de sokak modasında oldukça rastlayacağımız modern tasarımlarını piyasaya sundu.

2017 Güneş Gözlüğü Seçimi


Vans güneş gözlüğü modellerini incelemek için tıklayınız.

2017 Güneş Gözlüğü Seçimi