- 300TL’lik Alışverişe 30TL Chip-Para Hediye Kampanyası

15 Mayıs - 20 Haziran 2016 tarihleri arasında SportSoul mağazaları ve www.sportsoul.com’da 300 TL ve üzeri ilk alışverişe 30 TL chip-para hediye! Üstelik 8 taksit fırsatıyla!

- Bu kampanya tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, kazanılacak chip-para tutarı en fazla 30 TL olacaktır. Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
- Kazanılacak chip-paralar SportSoul mağazalarında kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 20 Temmuz 2016’dır. Kullanılmayan chip-paralar 21 Temmuz 2016 tarihinde geri alınacaktır.
- Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo, Bank’O Card Axess. Ticari kartlar puan kampanyalarına dahil değildir. Bank’O Card Axess kampanyadan sadece mağazalarda faydalanabilir.
- Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilir.
- 8 taksit kampanyası 2 ve 3 taksitli alışverişlerde +5 taksit olarak uygulanmaktadır. Artı taksit kampanyalarından Axess, Wings, Fish, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri, Free ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için chip-para, artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
- Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
- Akbank T.A.Ş. ve Vepasoul Mağazacılık A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyamız sona ermiştir, ilginiz için teşekkür ederiz.