Geri6.3.2018 00:00:00

adicolor 2018 ile İlkbahar Yaz Coşkusu

Adidas spor giyim yeni sezon modelleri
adicolor 2018 ile İlkbahar Yaz Coşkusu

adidas Originals geçmişten günümüze taşıdığı ikonik stillerini yeni sezonda da geliştirmeye devam ediyor. Mirasının en önemli parçalarından birisi olan adicolor koleksiyonu 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda canlı renkleriyle enerji dolu göz kamaştırıcı tasarımları ile severlerini kendi dünyasına çekiyor.

adidas Originals adicolor koleksiyonu gücü ve özgünlüğü temsil ediyor ve 70’lerden günümüze sokağın renkli kültürünü yansıtıyor. Yeni nesil ile birlikte yeniden ve özgün bir koleksiyon ile severleriyle buluşan adicolor şehrin genç moda kültürüne hitap ediyor.

adicolor 2018 ile İlkbahar Yaz Coşkusu

İlk kez 70’lerde modaya sunulan koleksiyon 2018’de renkli bir dönüş yaptı. Geçmişin renklerini günümüzün renkleri ile harmanlayan koleksiyonda 4 anlamlı renk tonu bulunuyor. Bu renkler “mavi kuş, çimenli yol, kızıl kırmızı ve güneş sarısı” olarak tanımlanıyor.

adicolor 2018 ile İlkbahar Yaz Coşkusu

adicolor geçmiş onlarca yılın arşivlenmiş en etkili silüetlerini 2018’de kendisine referans alıyor ve tutkunları ile buluşturuyor. Klasik stiller ve yenilikçi kumaş kullanımı muhteşem bir uyum sağlıyor ve günümüze ulaşıyor. Koleksyion için en dikkat çekici durumlardan bir tanesi de cinsiyet ayrımı yapılmaksızın tasarımların hem kadınlar hem de erkekler için bedenleri üretilmiş olsa da. Kadın için uygun olan modelerinde dişilik vurgusu sofistike bir şekilde taşınıyor. Giyim koleksiyonunda logo son derece ön planlada tutulmuş ve büyük bir şekilde tasarımlarda konumlandırılmış, bu da dikkatleri üzerine toplamasını sağlıyor.

adicolor 2018 ile İlkbahar Yaz Coşkusu

Sıradan bir moda koleksiyonu olmasının bir adım daha ötesine geçen koleksiyonun fotoğrafları ise Charlie Engman ve yönetmen David Lane imzalı. Sanatçılar, aşikar olduğunuz renkleri bambaşka şekilde karşınıza getiriyor. adidas Türkiye’de ki kampanyalarında ise bir çok ünlü isim ile bir araya geldi. Global çalışmalar ile aynı ikonik ve keyifli ruhu yansıtan projeler şimdiden ilgi odağı haline geldi.

adicolor 2018 ile İlkbahar Yaz Coşkusu

adicolor koleksiyonu tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunuldu. Siz de koleksiyonu incelemek için Sportsoul.com’u ziyaret edebilirsiniz.

adidas Kadın Giyim Koleksiyonu için tıklayınız.


adidas Erkek Giyim Koleksiyonu için tıklayınız.

adicolor 2018 ile İlkbahar Yaz Coşkusu