Geri24.8.2017 00:00:00

adidas Originals Erkek Aksesuar ile Spor Stilinize Renk Katın

adidas Originals erkek aksesuar modelleri keşfetmeyi ve stil sahibi olmayı seven erkekler için özel olarak dizayn edildi.
adidas Originals Erkek Aksesuar ile Spor Stilinize Renk Katın

adidas Originals erkek aksesuar modelleri keşfetmeyi ve stil sahibi olmayı seven erkeklere özel olarak dizayn edildi. Erkek akseusar markalarından biri olan adidas Originalstarafından üretilen erkek spor aksesuar modelleri hızınızı arttırmayı ve performansınızı maximize etmeyi amaçlıyor. adidas Originals erkek aksesuar modelleri zevkli tasarımları ve kullanımları ile vazgeçilmeziniz olacak.

2016 Erkek Aksesuar Trendleri Nelerdir?

Aksesuar modelleri bundan on yıl öncesine kadar erkekler tarafından çok talep görmüyordu. Erkekler kravat, yaka iğnesi ve kol düğmeleri haricinde aksesuar kullanımına sıcak bakmıyorlardı. Neyse ki bu tavır çok uzun sürmedi ve erkekler de aksesuarların gücünü anlamaya başladı. Erkek aksesuarları nelerdir diye soran erkekler kendilerine özgü stilleri oluşturmaya başladılar. 2016 erkek spor aksesuar trendleri arasında kep şapkalar, spor çantalar ve renkli çoraplar yer alıyor. adidas’ın koleksiyonunda bulunan aksesuar modelleri ile modern ve havalı kombinler yapılabilir.

Çantada Retro Esintileri

adidas Perforated Airliner postacı çanta modeli retro esintileri ile modern dokunuşları ustaca harmanlıyor. Tarzınıza fark katacak olan adidas Perforated Airliner; fermuarlı ana bölme ve fermuarlı ön cep bölümlerine sahiptir. Bunun yanı sıra alt kısımda bulunan 3 şerit detayı ile ikonik bir görünüm sergiliyor. Ayarlanabilir omuz askıları ve taşıma askıları ile her türlü kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Nefes alabilir delikli ön panel bölümü ise çantadaki eşyaların rahat korunması sağlar. Ön panelin üstünde bulunan adidas Originals Trefoil logo detayı çarpıcı bir görüntü oluşturuyor.

adidas Originals Erkek Aksesuar ile Spor Stilinize Renk Katın

adidas Back to School

adidas Originals Snapback Cap, Back To School koleksiyonunun bir parçasıdır. Şapkanın siper bölümünde bulunan vintage adidas katalog kolajları serigrafi baskılarından oluşur. Şapka pamuklu fitilli kumaşlardan üretilmiştir. Ayrıca arkası ayarlanabilir çıtçıtlı kapanış ile kafanızın büyüklüğüne göre şekil alır. Şapkada büyük bir şekilde yer alan Trefoil logosu, klasik adidas görüntüsüne ilham verir.

adidas Originals Erkek Aksesuar ile Spor Stilinize Renk Katın

Şehir Erkekleri için Çanta

adidas Stripe Shopper erkek spor çanta modeli ise şehirli erkeklerin çok seveceği fonksiyonel ve şık parçalardan biridir. Spor giyimin tamamlayıcısı olacak bu çanta sade ve modern çizgilere sahiptir. Dayanıklı ağ dokuma sapları çantanın uzun ömürlü olmasına yardımcı olurken, fermuarlı iç bölmeleri çantanın düzenli kalmasını sağlar. Böylece aradığınız herşeyi anında bulabilirsiniz. Çantanın ön bölümünde bulunan geniş reflektörlü 3 şerit detayı ile gece karanlığında bile görünür olabilirsiniz. Yüzde 100 poliüreten imitasyon deri materyalinden imal edilen adidas Stripe Shopper erkek spor çanta modeli, maskülen şıklığınızı bir adım öne taşıyacak.

adidas Originals Erkek Aksesuar ile Spor Stilinize Renk Katın