Geri24.8.2017 00:00:00

adidas Originals Erkek Çok Satanlar

adidas Orijinal erkek çok satanlar listesindeki en favori erkek ayakkabı modelleri ile siz de tanışın, spor şıklığınıza şıklık katın
adidas Originals Erkek Çok Satanlar

En iyi erkek ayakkabıları adidas’ın özgün ve zeki tasarımları ile artık ayağınıza kadar geliyor. En iyi spor ayakkabılar ve erkek spor ayakkabı modelleri adidas’ın ikonik ve zamansız tasarımları ile büyüleyici bir görünüme kavuşuyor. adidas Orijinal erkek çok satanlar listesinde yer alan sneaker modelleri yalnızca estetik değil fonksiyonel ve kullanışlı yapılarıyla da sıkça tercih ediliyor.

2016 Erkek Ayakkabı Trendleri Nelerdir?

2016-2017 kış erkek ayakkabı modasında bu sezon özgün ve marjinal formlu ayakkabı ve botlar dikkatleri çekiyor. Klasik erkek ayakkabı renklerinin dışına çıkan ve adeta klasiklere meydan okuyan tonlar tüm cazibesi ile ayaklara taşınıyor. Militar yeşil, kamuflaj desenler, kemik rengi, bordo, mürdüm rengi ve kırmızı gibi aşırı renkler bu sezon erkek ayakkabılarını domine ediyor. Bu yıl erkek ayakkabılarında bilekten yüksek siluetler dikkatleri çekiyor. Paris, Londra ve Milano moda haftalarında bu formdaki ayakkabılar sıkça kullanıldı.

adidas Originals Erkek Çok Satanlar


Sneakar Ayakkabıların Klasik Giyim ile Uyumu

Sneaker formlu ayakkabılar artık yalnızca spor giyimde değil klasik giyim stilinde de sıkça yer alıyor. Bu sezon sartorial siluetler ve kombinler en vogue giyim stillerinden biri oluyor. Eklektik üslupların modern görüngüleri olan sartorial siluetler de farklı stillerden ödünç alınmış parçalar birlikte ustalıkla kullanılıyor. Bir arada kullanılmaya cesaret edilemeyen parçalar artık birlikte gayet şık ve efsanevi görüntülere kavuşuyor. 21. Yüzyıl modasında kurallara, geçitlere ve bariyerlere yer yok! Her türlü kural yıkılabilir, kısıtlamalar ve sansür kaldırılabilir.

Sokak Stilinde Sneakerlar

Modern çizgilere sahip sneakerlar yalnızca sokak stilinde kullanılıyor sanıyorsanız fena halde yanılıyorsunuz! Bunlar artık geçmişte kaldı! Smart casual stiller ile ofislere taşınan sneaker modelleri artık iş hayatının da baş aktörü haline geldi. Hatta black tie denilen protokol giyiminde ve takım elbiselerin altına bile harika sneaker modelleri giyilebiliyor. Ayrıca çok da şık duruyor.

adidas Originals Erkek Çok Satanlar

Ofis Stilinde Ayakkabılar

Blazer ceket, gömlek ve kumaş pantolonlar ile sneaker modelleri birbirini harikulade biçimde bütünlüyor. adidas Stan Smith sneaker modelleri artık ofis stilinize ilham vereceği gibi, takım elbiselerle birlikte özel davetlerde de boy gösterecek. adidas Stan Smith erkek spor ayakkabı modeli, tenis sporundan ve Wimbledon sahalarından ilham alarak dizayn edilmiştir. Süet deri üst yüzey malzemesi şıklık, kalite ve yüksek standartların sembolü olurken aynı zamanda uzun ömürlü olduğunun da bir göstergesidir. Konforlu yapısı ve nefes kesici detayları ile zamansız bir parça olan adidas Stan Smith erkek spor ayakkabı modeli, kauçuk dış tabanı ile harika bir zemin tutuşu sağlıyor.

adidas Originals Erkek Çok Satanlar