Geri25.8.2017 00:00:00

adidas Originals Erkek Spor Giyim ile Enerji

adidas Originals erkek spor giyim parçaları kombinlerinize hareket ve enerji kazandıracak.
adidas Originals Erkek Spor Giyim ile Enerji

adidas Originals erkek spor giyim parçaları kombinlerinize hareket ve enerji kazandıracak. Erkek spor giyim ürünleri, en konforlu ve şık parçalar arasında yerini alır. Artık kadınlar gibi erkekler de şık ve elegant olmak için modayı daha yakından takip eder hale geldi. Bunu fark eden erkek spor giyim markaları erkek spor giyim kombinleri sunmaya başladı. adidas Orijinal erkek spor giyim ürünleri ile trendy kombinler yapabilir ve göz alıcı bir stile kavuşabilirsiniz. Erkek spor giyim tarzları oluşturmak için elbette ilk yapılması gereken renk uyumunun sağlanmasıdır.

adidas Originals erkek spor giyim ürünleri Sportsoul.com’da.

adidas Originals Erkek Spor Giyim ile Enerji

Erkek Giyim Kombinlerinde Renk Uyumu Nasıl Sağlanır?

Kombin yaparken renk uyumu her zaman kilit bir öneme sahiptir. Kadınlar gibi erkeklerin de kombinlerinde renk uyumuna dikkat etmesi gerekir. Erkekler, giyim konusunda kadınlara göre daha kısıtlı seçeneklere sahip olduğu için renk uyumu göze çarpar. Doğru renk kombinasyonu erkek giyiminde bu yüzden çok daha önemli olabilmektedir.

Kombin yaparken üç ana renk kullanmak her zaman pratik bir çözüm yolu sunar. İlk renk kıyafetin tümünü domine eden renk, diğer renk ise hakim rengi bütünleyen ve destekleyen ya da kontras oluşturan renk olmalıdır. Son renk ise kombinin bazı bölgelerini vurgulayacak renk olmalıdır. Vurgu rengi için aksesuarlar ya da kıyafetin detayları tercih edilmelidir.

Kombin yaparken koyu renk üst, açık renk pantolon ve koyu renk ayakkabı gibi bir denklem kurmaya dikkat etmelisiniz. Ya da bunun tam tersini yapabilirsiniz açık renk üst, koyu renk pantolon ve açık renk ayakkabı gibi bir kombin hoş olacaktır.

Nude Renklerden Uzak Durun!

Ten rengi tişört, kazak, sweatshirt ya da gömlekten kesinlikle uzak durmalısınız. Bu tür nude renk tonları yüzünüzü solgun ve cansız gösterecektir.

Kombin yaparken aynı rengin aynı tonunu baştan aşağı giyinerek şıklığı asla yakalayamazsınız. Siyah elbette bunun için bir istisnadır. Full black görünüm çoğu kez şıklığın garantisini verir.

Karışık renkli ya da desenli gömleğinizin altına nasıl bir pantolon giyeceğinize karar veremiyorsanız mavi ya da siyah jean pantolon en garantili parçalar olacaktır. Bunun dışında renkli bir şeyler denemek istiyorsanız gömleği domine eden rengi bularak aynı tonlar ile kombin yapabilirsiniz.

Erkeklere haki yeşili, indigo mavisi, deniz mavisi, antrasit, bej, kiremit rengi, bordo, lacivert, gri, füme, siyah, beyaz, acı kahverengi, saks mavisi, patlıcan moru renk tonlarını kullanmalarını tavsiye ediyorum. Bu renkler bir erkeğe kesinlikle çok yakışıyor.

adidas Originals Erkek Spor Giyim ile Enerji