Geri24.8.2017 00:00:00

adidas Originals Kadın Ayakkabı Vazgeçilmez Gardrop Parçası

adidas Orijinal kadın ayakkabı modelleri gardropların vazgeçilmezi, eteklerin, spor giyimin ve pantolonların tamamlayıcısı en güzel modelleri ile Sportsoul’da!
adidas Originals Kadın Ayakkabı Vazgeçilmez Gardrop Parçası

adidas Originals kadın ayakkabı modelleri şimdi her yaştan kadının gönlünü fethetmeye hazırlanıyor. Özgün tasarımları, hareket etme özgürlüğünü sonsuz yapan yapıları, estetik duruşları ve karakteristik özellikleri ile bayan ayakkabı spor modelleri sizin olacak. Bayan ayakkabı modelleri 2017 trendlerini ve çizgilerini üzerinde taşıyor. adidas Originals kadın ayakkabı modelleri, yeni çağın fütüristik dokuları ile geçmişin siluetlerini ustalıkla birleştiriyor.

adidas Originals kadın ayakkabı online satış için Sportsoul’un internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

adidas Originals Kadın Ayakkabı Vazgeçilmez Gardrop Parçası


adidas Originals Kadın Spor Ayakkabı Koleksiyonu

adidas Superstar modeli, süet sayası ve kontras renklerdeki yılan derisi gofre baskısı ile modern, trendy ve feminen bir görüntü sergiler. Sokak stilinde çarpıcı ve etkileyici bir görünüm elde etmek için tüm kombinlerinize bir Superstar eklemelisiniz.

adidas’ın ikonik spor ayakkabıları yeniden yorumlanarak estetik ve çarpıcı bir hale getirildi. adidas Superstar 80s Metal Toe, modeli burun kısmındaki simli ya da metal tabakalar ile dikkat çeker. Smart casual giyim stilindeki kombinleri harika bir biçimde tamamlar. Feminenliğinden ve konforundan ödün vermeyen kadınlar için özel olarak dizayn edilmiştir. adidas Spezial modeli ise retro stilini üzerinde taşımaktadır. Retro süet sayası, soft renkleri ve kauçuk dış tabanı ile 1970’li yılların hentbol ayakkabılarının yeniden yorumlanan hali olan adidas Spezial modeli sokak stilinde ilham verir.

adidas Stan Smith ikonik bir tenis ayakkabısı olarak karşımıza çıkar. Ünlü tenisçi Stan Smith’in klasik tenis kıyafetleri görüntüsünden ilham alınarak hazırlanan bu özel koleksiyonun klasik üyesi hemen her yerde kullanılabilir.

adidas Attitude Revive spor ayakkabı modeli ise, 1986 yılında basketbol ayakkabısı olarak ortaya çıkmıştır. Boğazlı bir yapıya sahip olan bu model, yılan derisi yüzeyi ve florasan görünümü ile iddialı ve havalı bir görüntü sergiler.

adidas ZX Flux modeli efsanevi ve ses getiren bir kadın spor ayakkabısıdır. İngiliz şarkıcı ve stil ikonu Rita Ora ile adidas Originals ortaklığı ile hazırlanan bu ayakkabı, sevimli desenleri, baskılı kanvas parçaları ve EVA dış tabanı ile stil sahibi olmanızı sağlar.

adidas NMD R1 modeli, sokak stiline trendy görünümler katmayı vaat eden bir koşu ayakkabısıdır. Ağ örgülü dış yüzeyi tasarıma zarafet ve güzellik katarken, EVA taban teknolojisi ve tam boost orta tabanı ayakkabıya işlevsellik ve rahatlık kazandırır.

adidas Originals Kadın Ayakkabı Vazgeçilmez Gardrop Parçası

adidas Tubular spor ayakkabı modeli ise esnek mat jarse sayası, rahat file astarı, ayağı çorap gibi saran yapısı, süet topuk katmanı ve blok renkli tek parça EVA orta taban ve dış taban yapısı ile bu ayakkabı günlük kombinlerinize harika bir biçimde eşlik eder.

Adidas Tubular modellerini incelemek için tıklayınızo.

adidas Originals Kadın Ayakkabı Vazgeçilmez Gardrop Parçası