Geri25.8.2017 00:00:00

adidas Originals Kadın Spor Ayakkabı

adidas Originals kadın spor ayakkabı modelleri ultra modern, tranquil ve sofistike kreasyonu ile kadınların favorisi olacak.

adidas Originals Kadın Spor Ayakkabı: Şıklık mı Sportiflik mi, Yoksa İkisi Birden mi?

adidas Originals kadın spor ayakkabı modelleri ultra modern, tranquil ve sofistike kreasyonu ile kadınların favorisi olacak. adidas Originals kadın spor ayakkabı modelleri, forma girmek isteyen ve hep fit kalmak isteyen kadınların bir numaralı tercihi olacak. Sınırsız hareket özgürlüğü ile yolları, dağları, zorlu parkurları aşan kadınlar spor salonlarının da üstesinden gelecektir. Spor ayakkabı markaları içinde bir yıldız gibi parlayan adidas bayan spor ayakkabı modelleri ile artık her şey çok daha kolay! adidas kadın spor ayakkabıları ve daha fazlası için Türkiye’nin en büyük spor mağazalarından biri olan Sportsoul’a uğrayın deriz. Üstelik bir tıkla dilediğiniz ürünü alın ve kapınıza kadar teslim avantajının keyfini yaşayın.

adidas Originals kadın spor ayakkabı modellerini keşfetmek için linke tıklayın!

adidas Originals Kadın Spor Ayakkabı Koleksiyonu

adidas NMD R1 modeli iki ince çizgili renk şeritleri ile şıklığınızı tamamlar. NMD modeli kadın koşu ayakkabısıdır. Bu üstün ve estetik tasarım harikası modeli düşük ve örgü üst yüzeyi ile fark yaratır. Meş ya da neoprene malzemeden yapılan bu koşu ayakkabısı boost taban yapısına sahiptir.

adidas Originals Kadın Spor Ayakkabı - Sportsoul.com


adidas Stan Smith modeli, sonbahar mevsiminde soğuk havalara adeta kafa tutar. Güçlendirilmiş üst yüzeyi, yumuşak yalıtım teknolojisi ve orta üst topukları ile yağmur, çamur ve kar demeden yolları kolaylıkla aşabilirsiniz. Gore-Tex astarı ise sneaker bot modelleri gibi işlev görerek ayakların sıcak kalmasını sağlar. Tamamen nubuk deriden tasarlanan bu model Gore-Tex teknolojisi ile soğuktan yalıtılmıştır. Bu model oldukça şıktır öyle ki şık bir elbisenin altına bile giyilebilir ve frapan bir görüntü elde edilebilir.

adidas Originals Kadın Spor Ayakkabı - Sportsoul.com