FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
31 Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:31 

Adidas Originals Erkek Ayakkabı Modelleri

Adidas Originals ayakkabı modelleri ile 1920 yılından günümüze kadar gelen dünyaca ünlü bir marka. Sneaker akımı ile birlikte bir çok ikonik koleksiyonunu yenileyerek ve tasarımlarını günümüz modasına uydurarak geliştirmeye devam ediyor. Her bir koleksiyonu için arşivciler, tutkunlar ve markaya olan bağlılık yaratan adidas, günümüzde de en parlak dönemlerinden birini yaşıyor.

Adidas Erkek Ayakkabı

Adidas’ın en sevilen özelliklerinden birisi olan köklerinden gelen silüetleri kaybetmeden günümüze kadar koleksiyonlarını taşıması diyebiliriz. Özellikle erkek ayakkabı modellerinde ikonikleşmiş bir çok stilini günümüz modası ile uyarlayarak büyük başarılar elde etti. İlk olarak spor dalında tercih edilmeye başlayan adidas çok zaman geçmeden lifestyle tasarımlarda da sokak modasına ayak uydurdu. Dünyaca ünlü sporcuların tercihi olan marka kısa süre içerisinde hayatında içinde de yer almaya başladı ve hızla yayıldı. Adidas markasının erkek koleksiyonlarında başlıca öne çıkan modeller; adidas Stan Smith, adidas Superstar, adidas Pod, adidas Samba, adidas Gazelle diyebiliriz. Bunlara ekleyebileceğimiz daha bir çok koleksiyonu bulunan marka stil sahibi beylerin her kombinde yardımına koşuyor.

Adidas’ın en sevilen erkek ayakkabı koleksiyonlarından birisi olan Adidas Stan Smith ile modelleri tanıtmaya başlayabiliriz. Stan Smith’in en temel özelliği sade yapısı ve pürüzsüz görünümü ile minimalist bir tasarım yansıtıyor olması. Bu stili özellikle beyaz Stan Smith veya Siyah Stan Smith modellerinde yansıtsa da daha bir çok renkte adidas Stan Smith modeline raflarda rastlamak mümkün. Adidas Stan Smith koleksiyonunu genellikle deri materyali ile görüyoruz. Hala daha en sevilen ve en fazla tercih edilenler arasında deri Stan Smith bulunuyor diyebiliriz ama son dönemlerde süet modellerde Stan Smith için tercih edilir hale geldi ve çeşitliliğini arttırdı.

Adidas Superstar, aslında sporcuların kullanması ile yaygınlaşan en ikonik ve köklü modellerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak NBA oyuncularının tercih etmesi ile birlikte çok sevilen model aynı Stan Smith’de olduğu gibi deri ve süet seçeneklerini erkek koleksiyonu için sunuyor. Superstar modelini bir giyim tarzı haline getirmiş olanlara günümüzde rastlamak mümkün, çünkü her kombininiz ile rahatlıkla tercih edebileceğiniz koleksiyonlar en fazla jeanler ve salaş kombinler ile kullanılıyor. Yaz aylarında ise kanvas şortlar veya basketbol şortları ile de tam uyum sağlıyor. Modelin tasarımda yer alan adidas’ın imzası niteliğindeki 3-Bant tasarımı genellikle ayakkabı ana rengine tam kontrast renkte tercih edilerek şık bir görünüm oluşturuluyor.

Adidas Erkek Ayakkabı modelleri yalnızca Stan Smith ve Superstar ile sınırlı kalmıyor, daha bir çok ikonik modele imza atmış olan adidas’ın diğer öne çıkan koleksiyonları ise; adidas Samba, adidas Gazelle, adidas Pod, adidas Forest Grove, adidas Yung. Tüm bu koleksiyonlar arasında ve binlerce renk arasında sizin de kombinlerinize en uygun tercihi seçmeniz ve hem spor giyim stilinde hem de casual giyim stilinde yansıtmanız mümkün olacak.

Adidas Erkek Ayakkabı Fiyatları

Adidas Originals Erkek Ayakkabı Fiyatları tüm bütçeler için uygun, geniş bir ürün yelpazesi ile piyasaya çıkıyor. Taban teknolojisi arttırılmış olan erkek ayakkabı modellerinde fiyatların biraz daha arttığını görecek olursak, onun dışında ikonik modelleri uygun fiyatlar ile satın almak mümkün. Özellikle sezon sonlarında yaşanan sezon sonu indirimlerini takip etmek, uygun ayakkabı almanın bir yolu olduğu gibi, çok beğendiğiniz ayakkabının tükenmesi ile karşılaşmanızı da sağlayabilir. Bu nedenle siz de Sportsoul kampanyalarını takip ederek hem sezonda hem de indirim dönemlerinde avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE