FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
26 Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:26 

adidas Originals Kadın Ayakkabı Modelleri

adidas Originals, uzun yıllardır süregelen ve çok sevilen ünlü spor ayakkabı ve spor giyim markası diyebiliriz. Spor markaları arasında bakıldığında dünyada hem profesyonel alanlarda hem de günlük stilde hakimiyete sahip olan sayılı markalardan. Adidas Kadın ayakkabı modelleri ve Adidas Kadın Spor Giyim modelleri günümüzde de sokak modasının en sevilen stilleri arasında yer alıyor. Adidas’ın dünyaca da bilinen mottosu ise “Impossible is Nothing” (imkansız yoktur). Bu mottosu ile güçlü kadın stilini pekiştiren marka ilgisini hiç bir dönemde kaybetmiyor. Adidas Kadınların profesyonel spor hayatlarında her zaman yer almakla birlikte günlük stillerinde de büyük bir öneme sahip.

Adidas Kadın Ayakkabı

Hepimizin bileceği gibi kadınların vazgeçilmezlerinden biri de ayakkabılar. Spor ayakkabıların son dönemde sokak modasında bu denli önemli bir trend haline gelmesi ve her sezon, her mevsimde trendini hızla yükseltmesi ile birlikte sneaker modellerinin çeşitliliği de arttı. Hem kış için spor ayakkabılar hem de yaz için spor ayakkabılar giymeyi tercih edenler için ünlü sneaker markaları kolları sıvadı ve koleksiyon çeşitliliklerini arttırdı. Trendin bu denli hızlı yükselmesinin ana sebeplerinden biri de konfor. Ayakkabıda konfor, yoğun kent hayatında gün içerisinde destek sağlayan ve son derece önemli bir unsur. Bu sayede spor ayakkabı trendi hızlıca benimsendi ve yelpazesini genişletti. Özellikle kadınlar için ayakkabıda konforun önemi göz ardı edilemeyecek kadar önemli, bir de moda haline gelmişse sneaker akımının büyümesi de kaçınılmazdı. Adidas da kadın ayakkabı modellerinde farkındalık yaratacak bir çok tasarım ile piyasadaki yerini devam ettiriyor. Şöyle ki hayatımıza bu kadar girmiş olan bir moda akımı öyleyse her kombin için giyilebilir miydi? Adidas kadın spor ayakkabı koleksionunu genişletti ve çok yönlü tasarımlar üreterek hayatımızın her noktasında kullabileceğimiz sneaker modelleri piyasaya sürdü. Örneğin adidas Stan Smith uzun zamandır kadın ayakkabıları arasında tercih edilen koleksiyonlardan birisi. Bunun sebebi ise son derece minimalist ve pürüzsüz çizgiler ile tasarlanmış olması. Üstelik Kadın Adidas Stan Smith modelleri materyal ve taban farklılıkları ile kadınlara daha çok seçenek sunuyor. Örneğin platform tabanlı pembe süet bir sneaker arayacak olursanız bu modeli bulma ihtimalinizin en yüksek olduğu koleksiyonlardan birisi adidas Originals Stan Smith diyebiliriz. İş yerinde veya sokak stilinde tercih edebileceğiniz koleksiyon klasik giyim ile uyum sağlamanın da üzerinde oldukça şık bir görünüm sunuyor.

Bir diğer tercih edilen adidas Kadın ayakkabısı modeli ise adidas Originals Superstar. Adidas Superstar, uzun yıllara dayanan kökenini günümüze taşımış bir koleksiyon. Bazı modelleri retro stil sunarken bazı renk kombinasyonları sayesinde ise oldukça yenilikçi tasarımlara rastlamak mümkün. Adidas Superstar en ikonik koleksiyon olarak da adlandırılabilir. Adidas’ın marka imajı olan imzası haline gelmiş olan 3-Bant tasarımı bu koleksiyonuda dikkat çekici bir biçimde yer alıyor. adidas Superstar kadın modelleri yine bir çok materyal ve renk kombini ile her sezon piyasaya sürülüyor.

Geçtiğimiz sezon ise Adidas, dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği çok beğenilen yeni bir koleksiyon ile büyük ses getirdi. Adidas Falcon koleksiyonu dünya starları ile popülerliğini zirveye taşıdı ve ülkemizde de çok sevildi. Denim kumaşlar ile muhteşem uyum sağlayan adidas Falcon modeli yaz, kış tercih edilebilecek bir ayakkabı modeli.

Adidas Kadın Ayakkabı Modellerinin Fiyatları

Ayakkabı alırken tasarımı, konforu, modeli, markaısnın önemli olduğu kadar fiyatına da önem veriyoruz. Adidas Originals Kadın Modellerinde her cebe, her bütçeye uygun modelleri piyasaya sürüyor ve bu nedenle çok büyük kitlelere ulaşabiliyor. Tabanda yer alan özel teknolojiler, modelin ait olduğu koleksiyon ve kullanılan materyallere göre değişiklik gösteren adidas ayakkabı fiyatlarını Sportsoul.com’dan her zaman inceleyebilirsiniz. Ayrıca size özel Sportsoul.com’un sunduğu özel avantajları da takip edebilir, satın almak istediğiniz ayakkabıyı en avantajlı fiyat ile alma fırsatı yakalayebilirsiniz.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE