FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
4 Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:4 

Kadın Dış Giyim

Bayan dış giyim ürünleri özellikle dışarıda ve doğa içinde spor yapmayı seven kadınların tercih etmesi gereken şahane montlar atletik ve form tutan kadınlar için imal edildi. Doğa yürüyüşü yapan, trail yapan, koşan, bisiklet süren, tracking yapan, dağcılık yapan ve tırmanan, tenis oynayan, voleybol ya da basketbol oynayan sportif kadınlar sağlıklarını korumak için mutlaka bu montlardan edinmelidir. Mevsim şartlarına ve doğa koşullarına uyum sağlamak için üretilen bu kadın dış giyim ürünleri sayesinde soğuk algınlığı kelimesini lügatınızdan çıkaracaksınız. Terletmeyen ve üşümenizi engelleyen bu montlar kişinin vücut ısısına göre ayarlanır. Göz alıcı neon renkleri ile de spor yapmayı zevkli hale getirir. Sağlığını düşünen klas kadınlar spor giysilerini elbette Sportsoul’dan alır! Kadın dış giyim markaları arasında spor konusunda New Balance en tercih edilen olmaktan bir an geri kalmamıştır. Bayan dış giyim modellerinin yazlık kışlık en güzel örnekleri için keyfinizi çıkarın deriz.

adidas Originals Kadın, Erkek ve Çocuk Ayakkabıları

Dünyada spora, sporcuya ve tüketiciye sunduğu yenilikçi ürün ve teknolojileriyle pek çok ilke imza atan adidas, “Yaptığımız her şeyin temeli spordur” ilkesi ile 1920 yılından bu yana spor endüstrisinde önemli bir role sahiptir. “Impossible is Nothing” (İmkansız Yoktur) felsefesi ile hareket eden adidas, dünyanın en iyisi olmak için meydan okumaya cesareti olan ve imkansız diye bir şey olmadığını bilerek her geçen gün kendini daha da aşan bir markadır.

Bu mottosu ile sporun ve sporcunun gelişimini misyon edinen bir marka olan adidas, profesyonel spor dalları ve sporculara yönelik geliştirdiği koleksiyonlarını ile Stil sahibi kadın ve erkeklerin şıklığını tamamlıyor. adidas’ın yenilikçi teknolojisi ve farklı renkleri ile Performance koleksiyonu Sportsoul.com’da!

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE