E-mail
Şifre
ÜYE OL
ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepet Boş
ÜRÜN
TUTAR
SEÇİMLER
0ürün

adidas Performance Çocuk Ayakkabı

Çocuk ayakkabı modellerini seçmek her zaman daha fazla dikkat ve özen gösterir. Onların attığı her adım dünyaya bir adım atmak demektir. Geleceğin büyüklerinin ayak sağlığı ve gelişimlerini destekleyen Adidas Performance çocuk ayakkabısı markaları içinde kendine önemli bir yer ediniyor. Kız ve erkek çocuk ayakkabısı modelleri ile Adidas Performance en rahat ve hareket kabiliyetini yükselten ayakkabılar üretmeye devam ediyor. Adidas Zump C modeli, yumuşak ve esnek yapısı ile çocukların ayaklarının hem günlük hayatta hem de kumsal ve deniz gibi nemli alanlarda rahat etmelerini sağlar. EVA dış taban teknolojisi, kolay yürümeyi sağlar. Ayağı saran yapısı ekstra konfor sağlarken cırt cırtlı bantları sayesinde ayakkabı kolayca giyilip çıkarılır.

adidas Performance

Dünyada spora, sporcuya ve tüketiciye sunduğu yenilikçi ürün ve teknolojileriyle pek çok ilke imza atan adidas, “Yaptığımız her şeyin temeli spordur”  ilkesi ile 1920 yılından bu yana spor endüstrisinde önemli bir role sahiptir. “Impossible is Nothing” (İmkansız Yoktur) felsefesi ile hareket eden adidas, dünyanın en iyisi olmak için meydan okumaya cesareti olan ve imkansız diye bir şey olmadığını bilerek her geçen gün kendini daha da aşan bir markadır.

Bu mottosu ile sporun ve sporcunun gelişimini misyon edinen bir marka olan adidas, profesyonel spor dalları ve sporculara yönelik geliştirdiği koleksiyonlarını ile Stil sahibi kadın ve erkeklerin şıklığını tamamlıyor. adidas’ın yenilikçi teknolojisi ve farklı renkleri ile Performance koleksiyonu Sportsoul.com’da!

Filtrele
    Aradığınız kriterlere uygun ürün bulunamadı.
      KATEGORİSİNDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER
      MARKASINDA EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER