E-mail
Şifre
ÜYE OL
ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepet Boş
ÜRÜN
TUTAR
SEÇİMLER
0ürün

adidas Performance Erkek Aksesuar

Erkek spor aksesuarları, en az spor ayakkabı ve spor giyim ürünleri kadar önemlidir. Kol ve bilek sakatlanmalarına karşı bilek bandı kullanmalısınız. Ya da diz yaralanmalarına karşı dizlik kullanmanız gerekir. Su kaybına karşı spor yaparken mutlaka yanınızda bir termos bulundurmalı ve sürekli su tüketmelisiniz. Bunun yanı sıra ip atlama materyalleri, matlar, havlular ve spor çantalar ile spor aktivitelerinizde üstün başarı sağlayabilirsiniz. Adidas GYM Team Bag 2 erkek spor çanta modeli ile eşyalarınızı rahat ve kolay bir biçimde taşıyabilirsiniz. Bu çantanın omuz askıları hareketlidir ve boyunuza göre ayarlanabilir. Aynı zamanda omuz askıları yastıklı bir formda tasarlanmıştır. Böylece ağır çantalar omuzlarınızı zedelemez. Havalandırmalı ayakkabı bölmesi, el ile taşımak için çift yastıklı kol askısı detayı ile rahatlığınızı garanti eder.

adidas Performance

Dünyada spora, sporcuya ve tüketiciye sunduğu yenilikçi ürün ve teknolojileriyle pek çok ilke imza atan adidas, “Yaptığımız her şeyin temeli spordur”  ilkesi ile 1920 yılından bu yana spor endüstrisinde önemli bir role sahiptir. “Impossible is Nothing” (İmkansız Yoktur) felsefesi ile hareket eden adidas, dünyanın en iyisi olmak için meydan okumaya cesareti olan ve imkansız diye bir şey olmadığını bilerek her geçen gün kendini daha da aşan bir markadır.

Bu mottosu ile sporun ve sporcunun gelişimini misyon edinen bir marka olan adidas, profesyonel spor dalları ve sporculara yönelik geliştirdiği koleksiyonlarını ile Stil sahibi kadın ve erkeklerin şıklığını tamamlıyor. adidas’ın yenilikçi teknolojisi ve farklı renkleri ile Performance koleksiyonu Sportsoul.com’da!

Filtrele
    Aradığınız kriterlere uygun ürün bulunamadı.
      KATEGORİSİNDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER
      MARKASINDA EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER