E-mail
Şifre
ÜYE OL
ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepet Boş
ÜRÜN
TUTAR
SEÇİMLER
8ürün

adidas Performance Erkek Ayakkabı

Spor ayakkabı deyince akla ilk gelen markalardan birisi de adidas’tır. 90’lı yıllara damgasını vuran eşofmanları ve ayakkabıları ile gündelik hayatımızın içinde yer alan erkek ayakkabı markalarından biri olan adidas markası yeni çağa ayak uydurdu ve yeni spor ayakkabı tasarımlarını ortaya çıkardı. adidas Performance serisi gerçek sportmenlerin ilk tercihi olacak. Erkek spor ayakkabıları; antrenman yaparken, yürüyüş, koşu, bisiklet sürme, cross fit, extreme sporlar ve outdoor sporlar yaparken size ekstra performans sağlayacak. Serinin öne çıkan erkek ayakkabı modellerinden biri Supernova Sequence 8 ödüllü bir ayakkabıdır. Bu ayakkabı boost orta taban yastıklama teknolojisi sayesinde tutarlı bir enerji dönüşümü sağlayarak koşu aktivitesine destek sağlar. Ayakkabının saran sayası ayağı rahat ettirir ve hareket kabiliyetinizi artırır. Continental Lastik teknolojisi ise sağlam bir zemin tutuşu ile koşunuzun verimli geçmesine yardımcı olur. Springblade modeli ise hem görünüm hem de kullanım açısından oldukça havalıdır. Ayakkabının tabanında bulunan kanatçıklar enerji geri dönüşümü sağlar. Ayrıca tabana monte edilmiş olan 16 adet yay ile ayak zemine her temas ettiği zaman enerji açığa çıkar ve ayağı ileri doğru iter. Böylece full performans ile spor yapabilir ve enerjinizi doğru bir biçimde kullanmış olursunuz.

adidas Performance

Dünyada spora, sporcuya ve tüketiciye sunduğu yenilikçi ürün ve teknolojileriyle pek çok ilke imza atan adidas, “Yaptığımız her şeyin temeli spordur”  ilkesi ile 1920 yılından bu yana spor endüstrisinde önemli bir role sahiptir. “Impossible is Nothing” (İmkansız Yoktur) felsefesi ile hareket eden adidas, dünyanın en iyisi olmak için meydan okumaya cesareti olan ve imkansız diye bir şey olmadığını bilerek her geçen gün kendini daha da aşan bir markadır.

Bu mottosu ile sporun ve sporcunun gelişimini misyon edinen bir marka olan adidas, profesyonel spor dalları ve sporculara yönelik geliştirdiği koleksiyonlarını ile Stil sahibi kadın ve erkeklerin şıklığını tamamlıyor. adidas’ın yenilikçi teknolojisi ve farklı renkleri ile Performance koleksiyonu Sportsoul.com’da!

Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:8 
Filtrele
Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:8 
  KATEGORİSİNDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER
  MARKASINDA EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER