E-mail
Şifre
ÜYE OL
ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepet Boş
ÜRÜN
TUTAR
SEÇİMLER
9ürün

adidas Performance Kadın Ayakkabı

Adidas; spor giyimi ve ayakkabı dünyasına damgasını vurmuştur. Yıllar içinde prensipleri, gelişen teknolojiye uyum sağlaması ile marka ismini geliştiren Adidas insan sağlığı ile dost ve antrenman performansını yükselten ürünler tasarlamaya devam ediyor. Kadın spor ayakkabıları en az sizin iç dünyanız kadar renkli olan bu ürünleri görünce mutlaka almak isteyeceksiniz. Kadın ayakkabı modellerinde Adidas Performance Adistar Boost W Esm serinin en iyilerinden birisidir. Hafif bir koşu ayakkabısı olan bu tasarım adaptif techfit sayası ile, 4 yönlü esnek filesi ile, boost orta taban teknolojisi ve topuk destekleyici FITFRAME sistemi ile mükemmeliyetçi bir ayakkabıdır. Serinin en gözde ayakkabı modellerinden bir diğeri ise Adidas Performance Ultra Boost’tur. Bu ayakkabının en önemli özelliği ayağı çorap gibi sarmasıdır. Enerji geri dönüşümü sağlayan boost teknolojisi ile az efor sarf ederek daha fazla antrenman yapma imkanı bulacak ve daha az yorulacaksınız. Kadın ayakkabı online satışı ve daha fazlası için adresiniz belli!

adidas Performance

Dünyada spora, sporcuya ve tüketiciye sunduğu yenilikçi ürün ve teknolojileriyle pek çok ilke imza atan adidas, “Yaptığımız her şeyin temeli spordur”  ilkesi ile 1920 yılından bu yana spor endüstrisinde önemli bir role sahiptir. “Impossible is Nothing” (İmkansız Yoktur) felsefesi ile hareket eden adidas, dünyanın en iyisi olmak için meydan okumaya cesareti olan ve imkansız diye bir şey olmadığını bilerek her geçen gün kendini daha da aşan bir markadır.

Bu mottosu ile sporun ve sporcunun gelişimini misyon edinen bir marka olan adidas, profesyonel spor dalları ve sporculara yönelik geliştirdiği koleksiyonlarını ile Stil sahibi kadın ve erkeklerin şıklığını tamamlıyor. adidas’ın yenilikçi teknolojisi ve farklı renkleri ile Performance koleksiyonu Sportsoul.com’da!

Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9 
Filtrele
Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9 
  KATEGORİSİNDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER
  MARKASINDA EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER