E-mail
Şifre
ÜYE OL
ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepet Boş
ÜRÜN
TUTAR
SEÇİMLER
9ürün

adidas Performance Kadın Koşu Ayakkabı

Adidas Performance kadın koşu ayakkabısı modelleri özel taban teknolojileri ile sporcular tarafından oldukça tercih edilmektedir. Koşu esnasında sağladığı konfor ve ayak sağlığı konusuna verdiği önem ile adidas koşu ayakkabısı modelleri her sezon geliştirilen teknolojileriyle karşımıza çıkıyor. Adidas’ın bir çok koşu ayakkabısı modelinde kullandığı boost taban teknolojisi son zamanların en iyi taban teknolojisi olarak adından söz ettiriyor. Kadın koşu ayakkabılarının bir çoğuna da boost taban teknolojisini entegre eden adidas performance kadın koşucuların enerjilerini maksimize etme konusunda yardımcı. Koşu ayakkabılarının yol tutuşu ve yıpranmaya karşı dayanıklılığı da oldukça önem taşıyor bu konuda da adidas kadın koşu ayakkabıları iddialı.

adidas Performance

Dünyada spora, sporcuya ve tüketiciye sunduğu yenilikçi ürün ve teknolojileriyle pek çok ilke imza atan adidas, “Yaptığımız her şeyin temeli spordur”  ilkesi ile 1920 yılından bu yana spor endüstrisinde önemli bir role sahiptir. “Impossible is Nothing” (İmkansız Yoktur) felsefesi ile hareket eden adidas, dünyanın en iyisi olmak için meydan okumaya cesareti olan ve imkansız diye bir şey olmadığını bilerek her geçen gün kendini daha da aşan bir markadır.

Bu mottosu ile sporun ve sporcunun gelişimini misyon edinen bir marka olan adidas, profesyonel spor dalları ve sporculara yönelik geliştirdiği koleksiyonlarını ile Stil sahibi kadın ve erkeklerin şıklığını tamamlıyor. adidas’ın yenilikçi teknolojisi ve farklı renkleri ile Performance koleksiyonu Sportsoul.com’da!

Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9 
Filtrele
Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9 
  KATEGORİSİNDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER
  MARKASINDA EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER