E-mail
Şifre
ÜYE OL
ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepet Boş
ÜRÜN
TUTAR
SEÇİMLER
37ürün

adidas Performance Kadın

Kadın performans ayakkabıları arasında önemli bir yer edinmiş olan adidas her sezonda koşu ayakkabısı, antrenman ayakkabısı ve salon ayakkabısı konusunda teknolojisini geliştirerek yeni modeller sunmaya devam ediyor. Adidas Performance modellerinde sıkça kullandığı taban teknolojisi olan “boost” ultra konfor sağlıyor ve ayak sağlığını da koruyarak spor esnasında sıkça tercih ediliyor. Performans ayakkabılarının yanı sıra adidas performance kadın spor giyim ürünleri de spor yaparken daha esnek ve enerji sarfiyatını en aza indirgeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kadın spor büstiyeri, kadın spor taytı, kadın spor tişörtü gibi bir çok seçenek spor esnasında hareket özgürlüğü sağlayacak ve antrenmanınızdan maksimum faydayı sağlamanıza yardımcı olacak.

adidas Performance

Dünyada spora, sporcuya ve tüketiciye sunduğu yenilikçi ürün ve teknolojileriyle pek çok ilke imza atan adidas, “Yaptığımız her şeyin temeli spordur”  ilkesi ile 1920 yılından bu yana spor endüstrisinde önemli bir role sahiptir. “Impossible is Nothing” (İmkansız Yoktur) felsefesi ile hareket eden adidas, dünyanın en iyisi olmak için meydan okumaya cesareti olan ve imkansız diye bir şey olmadığını bilerek her geçen gün kendini daha da aşan bir markadır.

Bu mottosu ile sporun ve sporcunun gelişimini misyon edinen bir marka olan adidas, profesyonel spor dalları ve sporculara yönelik geliştirdiği koleksiyonlarını ile Stil sahibi kadın ve erkeklerin şıklığını tamamlıyor. adidas’ın yenilikçi teknolojisi ve farklı renkleri ile Performance koleksiyonu Sportsoul.com’da!

Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:37 
Filtrele
Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:37 
  KATEGORİSİNDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER
  MARKASINDA EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER