Geri25.8.2017 00:00:00

Adidas Sezon İndirimi Başladı

Adidas indirimi Sportsoul’da başladı
Adidas Sezon İndirimi Başladı

Adidas’ın SS17 koleksiyonu sezon ürünleri şimdi %25 indirimde! Yaz aylarına gelmişken adidas’ın nefis sneakerlarından birini edinmek için sezon indiriminden faydalanmak isterseniz şimdi tam zamanı. Adidas’ın sunduğu yazın trend modelleri arasında yer alan modelleri kısaca inceleyerek kombininize en uygun ayakkabıyı seçmenize yardımcı olabiliriz.

1- Adidas Stan Smith

Adidas Sezon İndirimi Başladı

Adidas’ın efsane koleksiyonu Stan Smith bu sezon yeniden döndü ve tüm sokakları etkisi altında bıraktı. İsmini bir tenis efsanesi olan Stanley Roger Smith’den alan koleksiyon bir ikon haline geldi. Minimalist bir tasarımı olan yaz aylarında sıkça tercih edilebilecek bir günlük ayakkabı. Hem erkek hem kadın modelleri ile hem casual giyime uyum sağlayacak hem de spor giyiminizi tamamlayacak bu model yazın trend ayakkabı modellerinden biri olacak.

2- Adidas Superstar

Adidas Sezon İndirimi Başladı

Yılların ikonu adidas Superstar, 2017 sezonunda da farklı desenleri ve klasik silüeti ile piyasada yerini aldı. Bu sefer farklı desenleri ve renkleri klasik silüeti ile buluşturan Superstar kullanılan premium malzemeli ürünleri ile de kaliteli, şık ve konforlu ayakkabılar sunuyor. Yazın şortlar, bol ve ince pantolonlar ile kolayca kombinlenecek ve ikonik bir görünüm sağlayacak olan adidas Superstar modelleri şimdi %25 sezon indiriminde.

3- Adidas Gazelle

Adidas Sezon İndirimi Başladı


Adidas Gazelle SS17 sezonunda da en parlak dönemlerinden birini geçirdi ve rengarenk modelleri ile hem kadınların hem de beylerin dikkatini fazlasıyla çekti. Bu sezon trend haline gelmiş olan farklı çorapları sneakerlar ile kombinlemek için çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri de adidas gazelle idi. File çoraplar veya desenli çorapların renkli gazelle’ler ile uyumu yaz aylarında da sıkça göreceğimiz kombinlerden olacak. 

Adidas Sezon İndirimi Başladı