FİLTRE
SIRALAMA
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:13 

adidas Stan Smith

Adidas markasının ilk olarak 1971 yılında piyasaya sürdüğü Stan Smith, döneminde 22 milyon satış yaparak Guinness Rekorlar kitabına girmeye hak kazanmıştır. Adidas bu ayakkabıyı, ünlü tenis oyuncusu Stan Smith adına üretmiştir.

Bu model üretilen ilk deri tenis ayakkabısı olma unvanına da sahiptir. Adidas 2012 yılında bu serinin tümünü piyasadan çekti. İki senenin ardından ayakkabı üzerinde revizyonlar yapıldı ve 2014 yılında Adidas Stan Smith yeniden piyasaya sürüldü. Boy gösterdiği andan itibaren yeniden en yüksek satış rakamlarına ulaştı.

Oldukça minimalist bir dizayna sahip olan Stan Smith serisi, genel itibariyle rahatlık üzerinde duruyor. İnsanların bu ürünü tercih etmelerinin altında yatan temel etkenin de bu olduğu düşünülüyor. Her şeyin şık olması artık çekici gelmiyor. Şık olmak için parıltılı şeylere ihtiyaç bulunmadığını, sadeliğin de şıklık getirebileceğini kanıtlar nitelikte, üretimlerine devam ediyorlar.

Adidas Stan Smith modelleri

Adidas Stan Smith, sade bir görünüme sahip ve rahatlık bakımından en çok tercih edilen ayakkabılardan birisidir. Kendi içerisinde üç farklı çeşidi bulunuyor.

Adidas Stan Smith, orijinal olarak üretilen ilk yıllardaki görünümünü devam ettiren bir üründür. İnce ve uzun yapısı ve deri yüzeyinin üzerinde bulunan delikler ile tenis oyuncularının ve gün boyunca ayakta duran insanların göz bebeği olmaya devam ediyor. Üzerindeki delikler, tüm gün ayakkabının içinde havasız kalan ayaklarınıza rahatlatıcı tampon hareketleri sağlıyor. Düz taban olması ve yere tutuş sağlamlığı spor yaparken de gündelik işlerinizi hallederken de size rahatlık imkanları sağlıyor.

Adidas Stan Smith Bold, serinin tümü gibi sadelik izlerini hala üzerinde taşımaya devam ediyor. Ayakkabı tabanının yanlarının deri bir bant ile detaylandırılması, serinin diğer ürünlerinden farklı kılan detaylardan biri. Adidas Stan Smith bayan kategorisinde bulunan, gündelik kullanıma uygun olan ayakkabı, kadınların kullanabileceği şıklıkta görünüyor. Özellikle, giyildiğinde ayağı narin ve şık göstermesi tercih edilmesinde en büyük rolü oynuyor. Salaş bir eteğin veya pantolonun altında oldukça güzel görünen Bold, bir elbisenin altında dahi kendini gösterebiliyor.

Adidas Stan Smith erkek kategorisinde ise Recon isminin göze çarptığını görebiliyoruz. Görünüş itibariyle de daha çok beylere hitap edebilecek nitelikte. Ayakkabının orijinal görüntüsü devam ettiriliyor. Kauçuk dış tabanı ve birinci sınıf deriye sahip yüzeyi ile ilgileri üzerine çekiyor. Bu ürünün sahip olduğu temel özelliklerden olan hem spor hem de gündelik yaşama uygunluğu Recon için de geçerliliğini koruyor. Kot şortların veya bilekte biten pantolonların altında sofistike bir görünüm yaratıyor.

Adidas Stan Smith fiyatları

Adidas Stan Smith fiyatları performans açısından baz alındığında oldukça alçakgönüllü bir tavır sergiliyor. Sadeliğin yeni gösteriş olduğunu herkese duyuran seri, rahatlığı ve konforu ayağınıza kadar getiriyor. Adidas Stan Smith’i en ucuz şekilde Sportsoul’da bulabilmek mümkün. Tüm bu sadelik ve zarifliğin içerisinde ürünlerin fiyatları, kalitesinin önüne geçmiyor. %25’ten başlayıp %40’lara varan Adidas Stan Smith indirim avantajlarına Sportsoul’da ulaşabilirsiniz.

Adidas Stan Smith Sportsoul’da

Tüm ürünlere oldukça güvenilir ve uygun şekilde ulaşmak istiyorsanız Sportsoul.com’da bir gezintiye çıkabilir, indirimli ürünlerden anında haberdar olabilirsiniz. Anlaşmalı kredi kartlarıyla 3, 6 ve 9 ay taksitlendirme imkânı bulunuyor. Sipariş verdiğiniz ürününüz anlaşmalı bulunulan kargo firması ile vaktinde ve temiz bir şekilde kapınıza kadar getirilir. Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde 14 gün içerisinde iade etme seçeneğine sahip oluyorsunuz.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE