Geri23.8.2017 00:00:00

Adidas StellaSport Koleksiyonu Sportsoul’da

Adidas StellaSport Koleksiyonu Sportsoul’da

Adidas StellaSportStella McCartney'in kreatif direktörlüğünde daha genç bir kitleyi hedefleyen yepyeni bir adidas performans kategorisi koleksiyonu. adidas StellaSport koleksiyonu sportif stili, göze çarpan tasarımlar, neon renkler ve canlı baskılar ile birleştirerek bu yaş grubu için spor giyimi yeniden tanımlıyor.

Stella McCartney'in kreatif direktörlüğünde daha genç bir kitleyi hedefleyen yepyeni bir adidas performans kategorisi koleksiyonu. adidas StellaSport koleksiyonu sportif stili, göze çarpan tasarımlar, neon renkler ve canlı baskılar ile birleştirerek bu yaş grubu için spor giyimi yeniden tanımlıyor.

Hareketli kızlar için tasarlanan adidas StellaSport; performans ürünlerinde bulunan teknolojiyi sunuyor. Spor salonundan şehir sokaklarına kadar giyilebilen kıyafetler, ayakkabılar ve aksesuarlardan oluşuyor. Üst düzey konfor ve günlük giyime uyum sağlayan, hızlı kuruyan climaliteTM kumaş ile tasarlanan sportif üstler ve taytlar daha önce görülmemiş renk bloklarıyla ön plana çıkıyor. adidas StellaSport ayakkabılar havadar bir üst yüzey ile ayağa daha rahat oturması için çoraptan bir astar içeriyor. Koleksiyonu; logolu şapkalar, diz seviyesindeki spor çoraplar ve pop renkli sırt çantaları dahil olmak üzere çeşitli spor aksesuarları tamamlıyor.

Adidas StellaSport Koleksiyonu Sportsoul’da

Adidas StellaSport koleksiyonunu hemen keşfetmek için> www.sportsoul.com/adidas-stellasport/

Adidas StellaSport Koleksiyonu Sportsoul’da