Geri3.10.2018 00:00:00

2019 Kış Sezonu Sneaker Trendleri

Yeni sezonda trend haline gelecek sneaker modelleri
2019 Kış Sezonu Sneaker Trendleri

2019 kış sezonu hazırlıkları tamamlandı. Raflar yerlerini renkli yaz modellerinden yeni sezona bıraktı. Geçtiğimiz 2018 sonbahar / kış koleksiyonunda yer alan koyu kahverengi, antrasit ve siyah renkleri zamansız olsa da 2019’da yerlerini canlı renkler ile paylaşacaklar.

Silüetlerine sadık kalarak yeni sezon için güncelleyen markalar kış kreasyonunda çizgilerini ortaya çıkardılar. Nike, yeni sezon ile birlikte kadınlar için özel tasarlanmış daha dikkat çekici ve iddialı modellere yer verdi. Nike Air Max’in sıradışı tasarımı beyaz ve turuncu renk seçenekleri ile yılın en çok konuşulacak modellerinden olmaya aday görünüyor.

2019 Kış Sezonu Sneaker Trendleri

Kış mevsimi yüzünü tamamen göstermeye başladığında ise sahneye Nike Air Force çıkıyor. Nike Air Force tutkunlarını kendisine hayran bırakacak boğazlı bir model ile sunuluyor. Askeri detaylara yer verilen model bilekten bağlanan farklı tasarımı ile de muhteşem kombinlere imza atacak.

2019 Kış Sezonu Sneaker Trendleri

Erkek modellerinde ise Nike, kış aylarında deri Nike Air Force modellerinin güncellenmiş halleri ile adından oldukça söz ettirecek. Genel olarak siyah ve beyaz renklerin hakim olduğu koleksiyon yeni sezonda da çizgisinden çok şaşmıyor.

2019 Kış Sezonu Sneaker Trendleri

Erkeklerin Nike modellerinde tercih ettiği bir diğer dikkat çeken koleksiyon ise basketbol koleksiyonu. Basketbol ruhunun sokaklara taşınmış hali spor kombinler ile oldukça uyumlu gözüküyor.

2019 Kış Sezonu Sneaker Trendleri

adidas ise sezona en iyi başlayan markalardan biri oldu. adidas Falcon koleksiyonu ile adından uzun süre bahsettirdi. Kylie Jenner’ın da instagramda yaptığı paylaşım ile tüm dünyayı saran Falcon ünü Türkiye’yi de kısa süre içerisinde etkisi altına aldı. Uzun bir süre sokaklarda rastlayacağımız isim belli oldu da diyebiliriz.

2019 Kış Sezonu Sneaker Trendleri

adidas modellerinde erkekler için ise daha ince tabanlı modeller öne sürüldü. adidas Samba modeli retro stili ile dikkat çekiyor. Diğer yandan adidas Superstar ise canlı renk kombinleri ile yeni sezonda yer alıyor.

2019 Kış Sezonu Sneaker Trendleri

New Balance ise yeni sezona kapılarını yepyeni bir koleksiyon ile açtı. Daha adını çok duyacağımız New Balance X90 koleksiyonu ilk sürümü ile dikkatleri toplamayı başardı. Hem kadınlar hem de erkekler için koleksiyonda modeller farklı renkler ile yer alıyor. NB X90 yeni koleksiyonu üstün konforunu ve kaliteli materyalini 90’lardan gelen bir tasarım ile sunuyor. Pastel renklerin hakim olduğu NB X90 koleksiyonu sonbaharın en öne çıkan koleksiyonları arasında yerini aldı.

2019 Kış Sezonu Sneaker Trendleri