Geri22.3.2018 00:00:00

Barış Arduç X New Balance Koleksiyonu

Barış Arduç New Balance koleksiyonu Sportsoul’da.
Barış Arduç X New Balance Koleksiyonu

Barış Arduç’un spor tutkusu, yaşam felsefesi ve sesi “Barış Arduç X NB koleksiyonu” ile hayat buldu.

Barış Arduç X New Balance Koleksiyonu

New Balance’ın 110 yılı aşkın süredir gelen zamansız tarzı, Barış Arduç’un spor tutkusu ile dinamik ve enerjik bir formda buluşuyor. Barış Arduç’un yaşam tarzından ve felsefesinden ilham alarak tasarlanan koleksiyon, enerjinin harekete dönüşmesini sembolize eden ses dalgaları ile birleştirildi.

Koleksiyonda, Barış Arduç’un Uzakdoğu felsefesinde tanıştığı ve kendi yaşamında benimsediği değerler ilham kaynağı olmuş ve Barış Arduç’un hayat felsefesinin spora olan izdüşümü olarak tasarımlara yansıtılmış. Barış Arduç’un önemli değerleri olan: respect(saygı), honour(onur), loyalty(sadakat) ve compassion(merhamet) koleksiyonun ruhuna hayat veriyor.

Barış Arduç X NB koleksiyonu ilkbahar yaz 2018 döneminde 30 parçadan oluşuyor. Günün her anında tercih edilebilecek tasarımlar unisex tişört ve sweatshirt ile rahat bir stil oluştururken, eşofman altı ve şort modelleri ise kalıpları ve formları ile ön plana çıkıyor. Kırmızı, beyaz ve siyah tonlarının hakim olduğu koleksiyonda sarı ve gri renkler de dikkat çekiyor.

Barış Arduç X New Balance koleksiyonu içerisinde dikkat çeken bir diğer detay ise ses dalgası. Barış Arduç’un kendi kimliği ve hayat felsefesini yansıtan bu değerleri kişiselleştirmesi ses dalgasına dönüştürülmesi ve eşsiz bir tasarımı ortaya çıkarması koleksiyonun en sevilen özelliklerinden birisi haline geldi. Mottoları Ozan Doğulu’nun stüdyosunda seslendiren Arduç, hayatındaki önemli değerleri koleksiyon tasarımlarına kendisine özgü bir şekilde yansıttı.

Barış Arduç X NB koleksiyonu, Michelle Brasserie’de yapılan lansman ile satışa sunuldu. İlk olarak İlkbahar yaz koleksiyonunda Barış Arduç’un 4 felsefesini hayata geçiren New Balance, koleksiyonunun devamında Barış Arduç’un 3 değeri ile Sonbahar Kış koleksiyonunda da yer alacak. Sonbahar kış koleksiyonunda; “honesty(dürüstlük), integrity(doğruluk), courage(cesaret)” değerlerinden ilham alınarak tasarlanacak olan koleksiyonu şimdiden heyecanla beklemeye başladık.

Barış Arduç X New Balance koleksiyonu Sportsoul.com ve Sportsoul Nişantaşı mağazasında satışa sunuldu.

Koleksiyonu incelemek için tıklayabilirsiniz.

Barış Arduç X New Balance Koleksiyonu