Geri6.9.2018 00:00:00

Cesur, Kendine Güvenen ve Yenilikçi

Cesur, Kendine Güvenen ve Yenilikçi adidas Falcon

adidas Originals 90’ların köklerine saygı duruşunda bulunan modeli Falcon’u tanıtıyor. Falcon, 90'ların nostaljisini modern enerjiyle eşleştiren cesur, kendine güvenen yeni renk ve yenilikçi tasarımıyla tamamen gelişiyor.

Cesur, Kendine Güvenen ve Yenilikçi

1997 yılı, iki ikonun doğduğu bir yıl oldu. Birincisi, adidas Originals Falcon Dorf modeli. Zamanın tavrına saygı gösteren bir ayakkabı; sınırları değiştiren ve gelecekteki kural yıkıcıların ileriye doğru yoluna devam etmesinde öncü olan güçlü reklam öğesi. İkincisi Kylie Jenner; gezegendeki en tanınmış kişilerden biri. Güzellik patronu, girişimci ve stil ikonu olan Jenner, kendisini önemli bir iş insanı olarak yetiştirerek ve hiçbir şeyin yolunda durmasına izin vermeyen yaratıcı bir vizyoner olarak algıları altüst ediyor.

Cesur, Kendine Güvenen ve Yenilikçi

İki yıl önce adidas Originals arşivlerinden çıkan Falcon, 20 yıl sonra yeni nesil için yeniden doğuyor. Bir yandan devrimci bir güç olarak kendisini oluşturan temel değerlere sıkı sıkıya tutunurken, bir yandan da Falcon, gri, pembe, siyah ve mavi renkler ile yenilenip, gelişti. Falcon’la 90’lı yıllara uzanırken “90'ların tarzını seviyorum” diyor Jenner: “Güzellik koleksiyonlarımdaki birçok renk seçimine gerçekten ilham oldu. Bugünün görünümü kesinlikle o zamana dönüş”

Maksimalist tasarımı, klasik örgü ve süet birleşimiyle buluşuyor. Kalıplı topuk ünitesi ve yansıtıcı detaylandırma gibi temel özellikleriyle mükemmel bir şekilde eşleşiyor. Kauçuk orta tabanın, ön ayak ve topuk üzerindeki renklerin diliyle yan yana gelmesiyle, 90'ların nostaljisini modern enerji ile birleştiren kendine güvenen bir siluet yaratıyor.

Cesur, Kendine Güvenen ve Yenilikçi

Falcon’un cesur tavrı, Jenner’ın yaşam tarzı ile uyum içinde. Güzellik konusunda moda öncüsü olan ve onu kültürel bir simge olarak belirleyen iki tarz birleşiyor. Falcon, etkili olmanın ve biraz eğlenmenin tek yolunun risk almak olduğunu bilen bir ayakkabı.

Cesur, Kendine Güvenen ve Yenilikçi