Geri20.11.2017 00:00:00

İçinden Nasıl Geliyorsa Öyle Davranan Çocukların Stili

Monokido çocuk giyim ve ünlü markaların çocuk ayakkabı kombinleri

Sokak modasında son zamanlarda özgün kombinler trend haline geldi. Sokak modasının en özgün, en özgür ve en sıra dışı kombinleri ise çocuklar için tasarlanıyor, çünkü içinden nasıl geliyorsa öyle davranan çocuklar ilk anlarını, ilk adımlarını ve hayattaki ilk deneyimlerini en iyi parçalarla gerçekleştiriyor.

Uzun zamandır süre gelen refleks halini almış çocuk alışveriş klasiği yıkılıyor. Kız çocuklarına pembe, erkek çocuklarına mavi kıyafetler almak geride kaldı, çünkü çocukların da modayı keşfetmeye sıradan tasarımlardansa kendi tarzlarını yaratmaya yönlendiren tasarımlar son zamanların trendi haline geldi. Çocuk giyimde tabuları değiştimeye kararlı 30 yıllık deneyimini geride bırakmış olan Monokido çocuk giyim sektöründe yenilikler gerçekleştiriyor. Cinsiyet odaklı mesajlar vermeden ürünlerini büyük ölçüde unisex olarak üretiyor. Monokido’nun hedeflerinin ilki çocukların en sevdiği marka olmak bu sayede onların ihtiyaçlarını karşılamak için yalnızca stil oluşturmadan aynı zamanda kalitesine, yumuşaklığına da önem veren çocuk giyim ürünleri hazırlıyor.

Bu sıradışı kombinleri dünyaca ünlü markaların çocuk sneakerları ile tamamlamak ortaya şahane sonuçlar çıkarıyor. New Balance, Adidas, Nike gibi daha bir çok ünlü markanın çocuklar için hassasiyet ile hazırladıkları ayak sağlığına dikkat ederek ürettikleri modelleri sıradışı Monokido kombinleri ile tamamlayarak çocukların giyim tarzlarını oluşturabilirsiniz.

Sıradışı, özgün ve neşeli çocuk kombinlerini incelemek için linki tıklayabilirsiniz.