Geri22.11.2018 00:00:00

Kasım Ayı Özel İndirimler

Black Friday, Black Friday 2018, Kara Cuma
Kasım Ayı Özel İndirimler

Black Friday gününün de içinde bulunduğu Kasım ayı geldi. ABD’de ve dünyanın bir çok yerinde de olduğu gibi Kasım ayı indirimlerin zirve yaptığı ay olduğunu söyleyebiliriz. ABD’de Şükran Günü’nden hemen sonraki Cuma günü olan Black Friday 1932 yılından bu yana aslında Noel alışverişinin başlangıcı olarak kabul ediliyor. Black Friday’de sezonda rastlanmayacak indirimler yapıldığı görülür ve mağazalar uzun süre açık kalırlar. Türkiye’de de benzer bir indirim akımı son yıllarda oldukça rağbet görüyor. Bir çok farklı isim ile markaların kendilerine göre tanımladığı indirimler tabii cezbedici hale geliyor. 

Sportsoul ve Sportsoul.com’da Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerine özel bir çok New Balance, Nike, adidas, Vans gibi markalarda indirim gerçekleştiriyor.

En dikkat çekici indirim ise New Balance sezon ürünlerinde %25 İNDİRİM!

Bu indirim Sportsoul.com, Sportsoul ve New Balance mağazalarında Cuma sabahından itibaren sizleri bekliyor olacak. Sezonun en trend ayakkabı koleksiyonlarından bir çok sezon modeline Black Friday 2018 günü %25 indirim ile sahip olabilirsiniz. İndirime dahil olan koleksiyonlar ise New Balance 574S, New Balance X90, New Balance 410, New Balance 574, New Balance 697, New Balance 840, New Balance 247 ve seçili New Balance çocuk modelleri.

Kasım Ayı Özel İndirimler

Ayakkabı modellerinin yanı sıra bir de New Balance tüm tekstil ürünlerinde de indirim başlıyor. New Balance sezon giyim modelleri %25, bir önceki sezon ait koleksiyon ise %40 indirim ile Black Friday 2018 listemizde yer alıyor.

Kasım Ayı Özel İndirimler

Nike modellerinde ise sezona ait olan Nike Air Max, Nike Huarache gibi ikonik koleksiyonların yanı sıra seçili tekstil modellerinde de %25’ten başlayan indirimler yer alıyor.

Kasım Ayı Özel İndirimler

adidas bir çok indirimli modeli ile Sportsoul Black Friday 2018 listesinde yer alıyor. Sezonun en dikkat çeken koleksiyonlarından adidas Samba, adidas Stan Smith ve adidas’ın ikonik spor giyim modelleri dikkat çekiyor.

Kasım Ayı Özel İndirimler

Reebok ve Vans ise yeni dönemde dikkat çeken koleksiyonları ile ilgi odağı haline geldi. Vans Old Skool, Reebok Classic Leather, Reebok Princess, Reebok Club C85 gibi son dönemlerde sokak modasının hakimi olmuş modeller Kasım ayı itibari ile özel indirimli ürünler arasında yer alıyor.

Kasım Ayı Özel İndirimler

Sportsoul Özel İndirimli Ürünleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Üstelik Kasım ayı boyunca Sportsoul.com’dan yapılacak tüm alışverişlerde kargo bedava.

Kasım Ayı Özel İndirimler