Geri21.5.2018 00:00:00

Maceradan Esinlenen Çok Yönlü, Inovatif Bir Vans Yorumu: UltraRange

Vans’in maceraperest yeni modeli VANS UltraRange
Maceradan Esinlenen Çok Yönlü, Inovatif Bir Vans Yorumu: UltraRange

Vans’ın maceracı bir dünyadan esinlenerek, işlevsel, konforlu, hafif ve nefes alan yapısıyla 2017’de tasarlanan UltraRange koleksiyonu, kadınlar ve erkekler için yeni stil ve renk modelleriyle genişletildi.

Genişleyen ve bu bahar üçüncü sezonuna giren UltraRange koleksiyonu, keşfetmeyi sahipleniyor, dünyanın her köşesinden, yeni şehirler, yeni mekânlar ve yeni bilinmeyenleri ilham kaynakları olarak sunmaya devam ediyor.

Vans yeni UltraRange koleksiyonuyle profesyonel sörfçüsü Pat Gudauskas’un mükemmel sörf deneyimi arayış yolculuğundan yararlanarak farklı arazi, manzara ve hayat tarzlarıyla uyumlu bir form tasarlama arayışına giriyor.

İstikamet neresi olursa olsun, sizinle birlikle tarz ve rahatınızdan ödün vermeden seyahat etmek için tasarlanan yeni koleksiyon Vans tutkunlarını bekliyor.

MODELLER
Siyah / Mavi modeli için tıklayabilirsiniz.
Siyah / Gri modeli için tıklayabilirsiniz.

VANS UltraRange:
UltraRange modeli konforu en üst seviyeye çıkarmak için yükseltilmiş UltraCush orta taban birleşiminden oluşur. Nefes alabilir örgü ve sentetik süet üst dayanıklı kauçuk dış taban ile birleştirilmiştir.

Maceradan Esinlenen Çok Yönlü, Inovatif Bir Vans Yorumu: UltraRange

VANS HAKKINDA

Vans, VF Corporation bünyesinde yer alan orijinal spor ayakkabı, giyim ve aksesuar markasıdır. Uluslararası ofisleri ve distribütörlük noktalarıyla, Vans’in özgün koleksiyonları tüm dünya üzerinde 75’ten fazla ülkede, 600’den fazla perakende satış noktasında bulunmaktadır. Marka, Vans Triple Crown of Surfing®, the Vans U.S. Open of Surfing etkinlikleri ile aksiyon sporlarının en büyük destekçisi olurken; Vans Pool Party, Vans Custom Culture, Vans Warped Tour® ve dünyanın 10 farklı noktasında yer alan House of Vans’ler ile de sanatçı ve müzisyenlerin yaratıcı alanlarında kendilerini ifade etmesine fırsat vermektedir.

Maceradan Esinlenen Çok Yönlü, Inovatif Bir Vans Yorumu: UltraRange