Sana Özel Çizim ile Diadora B.Elite

Etnik desenleri sade tasarımlar ile birarada tercih edenlerin gözdesi olacak, muhteşem renk uyumu ile sadeliği bir arada sunan Diadora B.Elite Ethnic konsepti, ikonik Diadora logosunu bambaşka bir form ile gösteriyor. Ethnic konseptli modeli incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Diadora B.Elite Rock Star

Sana Özel Çizim ile Diadora B.Elite

Çarpıcı tarzı ve renkli kişiliğini kombinlere taşımak isteyenler için Rock Star temalı model vazgeçilmez olacak. Skinny jean ve salaş tişörtler ile muhteşem uyum sağlayacak olan Diadora B.Elite Rock Star modeli kombininde deri aksesuarlar veya uzun zincirli kolyeler havalı bir görünüm oluşturabilir. Rock Star konseptli modeli incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Diadora B.Elite Space

Sana Özel Çizim ile Diadora B.Elite

Hayal gücünüzü genişletin ve ayakkabı tasarımınıza yansıtın. Space konseptli modeller ile uzaya dair ikonları ayakkabı tasarımınıda taşımanız sıradışı ve dikkat çekici olacak. Sade, minimal ve size özel bir B.Elite modeliniz olsun isterseniz Space konseptini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Diadora B.Elite Love & Hate

Sana Özel Çizim ile Diadora B.Elite

Hayat mottonuzu ayakkabı tasarımlarınıza yansıtmak sıradışı ve eğlenceli olabilir. Love & Hate teması ile numune olarak hazırlanmış olan model sizin tercih edeceğiniz farklı mottolar ile de düzenlenebilir. Bunun için buraya tıklayarak ayakkabı siparişinizi oluşturabilir motto değişikliği talebiniz var ise çağrı merkezimize bilgisini bırabilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaşmak için tıklayınız.

Diadora B.Elite Unicorn

Sana Özel Çizim ile Diadora B.Elite

Son konsept Unicorn severler için tasarlandı. Unicorn’ların renkli dünyasını ayakkabı tasarımına taşıyan tasarımcıların favori modellerinden birisi haline gelen konsept yazlık elbiselerinizin ve kombinleriniz en dikkat çeken parçası haline gelecek.

Diadora B.Elite çizim konseptli modellerin siparişlerini online mağazamız www.sportsoul.com ‘dan oluşturabilirsiniz. Bu siparişlerin bir özelliği kişiye özel sipariş üzerine hazırlandığından dolayı 2 gün sonra kargoya teslim edilmektedir. İtalyan modasının ikonik simgelerinden biri haline gelmiş olan Diadora B.Elite koleksiyonunun size özel boyanmış ve sizi yansıtan tasarımları eşsiz parçasınız olacak.

Geri23.7.2018 00:00:00

Sana Özel Çizim ile Diadora B.Elite

Diadora B.Elite ile size özel tasarımlar
Sana Özel Çizim ile Diadora B.Elite

Kingnaked ve Sportsoul işbirliğinde başlayan Diadora B.Elite modellerine özel tasarım projesi her kullanıcıya özel ve eşsiz tasarımlar sunuyor. Tamamen el yapımı tasarımcılar tarafından boyanarak size özel hazırlanacak olan modeller yalnızca Sportsoul Nişantaşı mağazasında ve online mağamızda yer almaktadır. 5 farklı konspette numune olarak hazırlanan modellerimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Diadora B.Elite Ethnic

Sana Özel Çizim ile Diadora B.Elite