Geri23.10.2017 00:00:00

Şehre Dönüş

Şehre dönüş dönemi ayakkabı trendleri
Şehre Dönüş - Sportsoul Blog

Eylül ayı geldi, okulların açılış dönemine girdik ve sonbahar oldu, tüm bunlar şehre dönüşün göstergeleri, peki şehre dönüş ile birlikte şehrin sokakları için hangi ayakkabılar trend? Yeni sezonda hangi modeller ile sıkça karşılacağız inceledik;

Metalik Renkler:

Sonbaharda sıkça karşılacağımız metalik modeller için Reebok ve New Balance’ın modelleri dikkat çekiyor.

Reebok Club C 85 Leather modern ve klasik tasarımı bir arada sunuyor. Sportif bir görünümü olan ayakkabı modelinde metalik renkleri ikonik miras silüetine entegre eden Reebok retro görünümlü oldukça şık bir model sunuyor.

Şehre Dönüş - Sportsoul Blog

Reebok Club C 85 Leather modelini incelemek için tıklayınız...

New Balance ise en sevilen koleksiyonu olan 574’e 2 renk seçeneği getiriyor. Silver ve siyah metalik renk seçeneği sunan New Balance 574 eskilerin retro tarzını günümüze taşıyor.

Şehre Dönüş - Sportsoul Blog

New Balance 574 modelini incelemek için tıklayınız...

Platform Tabanlar:

Geçtiğimiz sezon ile birlikte popülerliğini arttıran platform tabanlı ayakkabılar yeni sezonda çeşitliliğini de arttırıyor. Adidas Superstar ve Stan Smith modellerine entegre ettiği platform tabanı yeni sezonda da devam ettiriyor. Böylece adidas’ın en ikonik koleksiyonlarını platform taban ile de tercih edebiliriz, bu modelleri “bold” olarak adlandıran adidas’ın sonbaharda en trend ürünleri arasında bold modellerinin yer aldığını söyleyebiliriz.

Şehre Dönüş - Sportsoul Blog

Adidas Superstar bold modelini incelemek için tıklayınız.

Platform taban modasında bir atılım yapan marka da Nike! Nike Air Force 1 modeline platform taban entegre ediyor ve Nike Air Force 1 Upstep ile karışımıza çıkıyor. İlk olarak siyah ve pembe rengini piyasaya süren Nike diğer modellerde de gelecek sezonlarda yüksek taban kullanabilir.

Şehre Dönüş - Sportsoul Blog

Nike Air Force 1 Upstep pembe modeli için tıklayınız...

Şehre Dönüş - Sportsoul Blog

Nike Air Force 1 Upstep siyah modeli için tıklayınız...

Soft Renkler:

Yeni sezonda sıkça göreceğimiz renk seçenekleri ise daha çok soft renkler olacak. Adidas Stan Smith modelinde ikonik silüetinde topuk ve dilde kullandığı renkleri biraz daha yumuşatarak çok tercih edilen modeller arasına girdi.

Şehre Dönüş - Sportsoul Blog

Adidas Stan Smith Koleksiyonunu incelemek için tıklayınız...

Nike ise Cortez modelleri ile soft renkleri ayakkabının tamamında uygulayarak ana renk olarak tercih ediyor. Retro koşu stili ile oldukça zarif bir tasarımı olan Nike Classic Cortez’in yeni renkleri de tarz bir ayakkabı ortaya çıkarmış görünüyor.

Şehre Dönüş - Sportsoul Blog

Nike Cortez Koleksiyonunu incelemek için tıklayınız...

New Balance ise üst seviye koşucular için tasarladığı ayakkabıları şehir ayakkabılarına uyarladıkları 580 koleksiyonuna yeni sezonda soft renklere yer veriyor. Konforu oldukça yüksek olan ayakkabı tabanında özel REVlite teknolojisini bulunduruyor ve gün boyu rahatlık sağlıyor.

Şehre Dönüş - Sportsoul Blog

New Balance 580 Koleksiyonunu incelemek için tıklayınız...

Şehre Dönüş - Sportsoul Blog