Geri6.2.2019 00:00:00

Sevgililer Günü Hediye Rehberi

Sevgililer Gününe Sneaker Hediyesi
Sevgililer Günü Hediye Rehberi

Ülkemizde sevgililer günü olarak anılan St. Valentine’s Day 14 Şubat’ta bir çok ülke tarafından kutlanıyor. Aslında Roma Katolik Kilisesi’nin inanışına dayanan kutlama günü, Valentine isimli bir din adamına ithaf edilmiş gündür. Bu sebeple bazı ülkelerde “Valentine” kelimesi sevgili anlamına da gelmektedir. Ülkemizde de Sevgililer Günü olarak kabul edilen 14 Şubat’ta hediye almak aslında Amerika’da 1800’lü yıllarda kart yollamaya kadar dayanıyor.

Sportsoul olarak sevgililer gününü kutlamak için ufak bir hediye rehberi hazırladık. Hem kadın hem erkekler için numaraları bulunan ayakkabılar. Sevgilinizi mutlu etmek için de, sizin için de güzel birer hediye olabilir. Unisex ayakkabıların en trend modellerinin listesine ise buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

ADIDAS ORIGINALS STAN SMITH

Sevgililer Günü Hediye Rehberi

Adidas’ın en ikonik modellerinden birisi de Stan Smith koleksiyonuna ait. Bu koleksiyon ilk kez 1973 yılında piyasaya sürülmüş ve efsanevi tenis oyuncusu Stanley Roger Smith’den ismini almıştır. Minimalist tasarımı ve pürüzsüz görünümü ile kombinleri şık bir şekilde tamamlayan model kısa zamanda sokakların hakimi haline geldi. Hem kadın hem de erkeklerin tercih ettiği günümüzün en trend modellerinden birisi olan Stan Smith sevgililer günü hediyesi olarak oldukça iddialı bir seçim. Koleksiyonu incelemek için tıklayabilirsiniz.

DIADORA B. ELITE

Sevgililer Günü Hediye Rehberi

Tenis sahalarından sokak modasına transfer olan ayakkabı koleksiyonlarından bahsetmeye başlamışken Diadora B. Elite kort ayakkabıları atmak olmaz. İlk olarak 1980’li yıllarda piyasaya sunulan model, günümüze kadar silüetine sadık kalarak ve güncellenerek geldi. Pürüzsüz tasarımı ile ikonikleşen Diadora B. Elite modelleri premium derileri ile hem kaliteli, hem de uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. En sevilen İtalyan Sneaker markası olan Diadora, Milano sokaklarının modasını ülkemize taşıyor. Hem kadın hem de erkekler için bir çok alternatifini tasarladığı B. Elite modellerinin her zaman favorisi tek renk beyaz modeli olmaya devam ediyor. Koleksiyonu incelemek için tıklayabilirsiniz.

CONVERSE CHUCK TAYLOR

Sevgililer Günü Hediye Rehberi

Geçmişi en eskiye dayanan, bir dönem hepimizin kullandığı Converse Chuck Taylor modelleri yeniden doğdu. Bir süredir trendini arttıran yıllardır sokaklardan eksik olmayan Converse ayakkabılar her kombinin basic tamamlayıcıları. Yıllar içerisinde bir çok ünlü ismin tercih ettiği, birbirinden farklı çeşit çeşit kombinlere eşlik ettiği görüldü. Sevgililer gününde ise kırmızı veya beyaz Converse seçeneği tercih etmek güzel bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Belki bir rengini de kendiniz için düşünebilir böylece sevgiliniz ile birlikte uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Koleksiyonu incelemek için tıklayabilirsiniz.

VANS OLD SKOOL

Sevgililer Günü Hediye Rehberi

Geçtiğimiz dönemde trendini en arttıran koleksiyon Vans Old Skool sevgililer günü hediyesi seçeneği olarak bir çok renk seçeneği bulunduruyor. Her kombinin altında Vans Old Skool görür hale geldik ve 70’li yıllara geri döndük. Eğer sevgiliniz retro ayakkabılar tercih ediyor ve konforuna da düşkün ise Vans Old Skool modelleri en sevdiği ayakkabıları olabilir. Koleksiyonu incelemek için tıklayabilirsiniz.

NEW BALANCE 574

Sevgililer Günü Hediye Rehberi

Günlük giyiminde sportif bir tarzı benimsemiş olanlar için New Balance 574 favori ayakkabısı olacak. Sevgililer Günü Hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bir kutu konfor da diyebiliriz. Günlük koşuşturmanın içerisinde, şehir hayatının zorlu koşullarında tam destek sağlayan New Balance 574 modelleri, kullananlar tarafından çok seviliyor. Sevgililer Günü Hediyesi olarak tercih edilebilecek başlıca koleksiyonlardan biri olan NB574 koleksiyonu oldukça fazla renk seçeneği ile geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Koleksiyonu incelemek için tıklayınız.

Sevgililer Günü Hediye Rehberi