Geri10.8.2018 00:00:00

Spor Giyimde Yaz Kombinleri

Yaz kombinleri, yaz trendi, yaz modası 2018, beyaz ayakkabı kombinleri, erkek için beyaz ayakkabı kombinleri
Spor Giyimde Yaz Kombinleri

Hem spor hem de klasik çizgilerin şehrin içerisinde spor ayakkabılar ile kombinlenmesi en popüler trendler arasında yer alıyor. En rahat en havalı sneakerlarınızı hazırlayın yeni dönemde en fazla onları tercih edeceksiniz.

Şehir Modasında Platform Tabanlar

Platform taban son dönemde bir çok ünlü markanın da dahil olmasıyla en trend dönemini yaşıyor diyebiliriz. Daha önce 90’larda Türkiye’yi kasıp kavuran moda akımı 2018’de de damga vurdu.

Spor Giyimde Yaz Kombinleri

Vans, Old Skool modelini platform tabana entegre etti ve sokakların hakimi haline geldi. Vans Old Skool’un süregelen popülerliği platform taban ile birlikte birbirinden şık kombinlere eşlik etti.

Spor Giyimde Yaz Kombinleri

Adidas da platform taban akımında başarılı bir dönem geçiriyor. Platform tabanlarını “Bold” ismi ile adlandıran ve ikonik Superstar, Stan Smith koleksiyonuna entegre eden adidas yeni dönemde tasarımlarında da ayrıntılara yer vererek muhteşem Bold koleksiyonlarını bizler için sunuyor.

Abartılı Tabanlar

Platform tabanları abartılı tabanlar takip ederek gündeme oturan bir diğer taban tasarımı ön planda olan modelleri ortaya koydu. Bu tasarımların en başarılı örneğini Nike 270 koleksiyonu sürdürüyor.

Spor Giyimde Yaz Kombinleri

Yeni dönemde ise bayrağı Falcon modeli ile adidas alıyor diyebiliriz. Kadınlar için özel olarak hazırlanan adidas Falcon modeli hem renk blokları hem de taban yapısı ile sıradışı ve dikkat çekici bir tasarım oluşturuyor.

Spor Giyimde Yaz Kombinleri

Klasik Tercih Edenlerin Ofis Stilleri

Ofis stili dediğimizde aklımıza ilk gelen marka Converse olduğunu söylemeliyiz. Beyaz Converse Chuck Taylor modelinin ne kadar kurtarıcı olduğunu ve casual kombinler ile muhteşem uyum sağladığını senelerdir tecrübe ettik. Hiç bir zaman eskimeyen zamansız tasarım olarak anılan Converse Chuck Taylor gardırobunuz için olmazsa olmaz.

Spor Giyimde Yaz Kombinleri

Ofis stilinde ise erkekler tarafından da sıkça tercih edilen bir diğer koleksiyon ise adidas Stan Smith. Pürüzsüz deri ve minimalist tasarımı casual giyim için en risksiz tercihlerden birisi.

Spor Giyimde Yaz Kombinleri

Valizinizde Hangi Sneaker Var?

Yaz tatiline çıkarken valizinize alacağınız sneaker şüphesiz New Balance 247! Rahat ve renkli seçenekleri yaza uygun, serin tutan üst sayası yaz akşamlarında tercih edebileceğiniz türden bir model. Erkekler için de bir çok renk alternatifi bulunduran 247 koleksiyonunun bir avantajı da her kombinin ayakkabısı diyebiliriz.

Spor Giyimde Yaz Kombinleri

Gündüz X Gece Metalik Renkler

90’ların günümüze uyarlamasının bir diğer çeşidi de metalik renkler. Reebok koleksiyonlarında reebok Club C 85 ile ön plana çıkan metatlik renklerde hem pembe hem de gümüş tonları dikkat çekici kombinlere eşlik etti. Sade kombinlerini parıltılar ile tamamlayı tercih edenler tarafından yaz aylarınında da sıkça rastladığımız modeller haline geldi.

Spor Giyimde Yaz Kombinleri