Geri17.4.2018 00:00:00

Stil Erkeklerin Kombin Tercihleri

Stil Erkeklerin Kombin Tercihleri

Sokak modasının günümüzde yükselen trendi, günlük giyim için tasarlanmış spor ayakkabılar. 2018’te de beklenildiği üzere aynı akım devam etmekte. Alışık olduğumuz ayakkabı modellerini, markalar yepyeni tasarımlar ile buluşturdu. Dünyayı etkisi altına alan bu sneakerlar sokak modasında büyük rol oynuyor. Erkek kombinlerinin ise en zahmetsiz ve kusursuz yolu spor ayakkabılar ile sağlanıyor. Modayı takip eden 2018 model, günümüz modasına uygun sneakerlar ile kombinlerinizi tamamlayarak modern bir stil oluşturabilirsiniz.

Büyük Spor Ayakkabılar

Stil Erkeklerin Kombin Tercihleri

2018’de karşımıza en fazla çıkan erkek stillerinden birisi de daha büyük ayakkabılar. Daralan, kısalan jeanler ve şortlar ile tercih edilen büyük spor ayakkabılar canlı renk kombinleri ile iddialı bir stil oluşturuyor. Sokak modasının cesur beylerinin tercihi olan modelleri 2018’de Nike, Adidas ve New Balance markalarının tasarımlarında rastlayabiliyoruz.

Stil Erkeklerin Kombin Tercihleri

Tarz ve Modern Tasarımlar

Spor ayakkabı tercih etmemizdeki en büyük avantajlardan birisi de konfor. Markalar son dönemlerde sundukları taban teknolojileri ile konfor konusunda birbiri ile yarışır hale geldi. Bu sayede günlük yoğun tempomuza, konforu ile ayakkabılarımız oldukça yardımcı oluyor. Erkekler için stil bir kombin oluşturmak hem de bu konfordan ödün vermeden tarz bir görünüm sağlamak için favori koleksiyonlar: New Balance 840 , Nike Air Force , Diadora N9000

Stil Erkeklerin Kombin Tercihleri

Spor Dünyasından Sokak Modasına

Basketbol, atletizim veya tenis kökenli olan spor ayakkabıların sokak modasında yaygınlaşması ile bu yönde evrilen tasarımlar, erkeklerin stil sahibi bir görünüme kavuşması için şık bir yol. Günümüzde tenis ayakkabılarının minimalist tasarımları oldukça dikkat çekici ve tercih edilir durumda. Tenis kortlarından sokak modasına geçen en güçlü koleksiyonlardan birisi adidas Originals Stan Smith , bir çok renk kombinasyonu ile pürüzsüz bir stil sunan koleksiyon risksiz kombinler oluşturmanızda en büyük kurtarıcınız.

Stil Erkeklerin Kombin Tercihleri

Dünyaca ünü yayılmış olan bir diğer kort koleksiyonu ise Diadora B.Elite. B.Elite, Milano sokaklarında doğan ve ünü hızlı yayılmış olan bir koleksiyon.

Stil Erkeklerin Kombin Tercihleri

Retrodan Vazgeçmeyenler

Yakın geçmişte retro stil en trend günlerini geçirdi ve güçlü etkilerini sokak modasında hala sürdürmekte. Siz de retro stilinizi uygun bir spor ayakkabı ile tamamlamak istiyorsanız bu ayakkabı kuşkusuz Vans Old Skool olacaktır. Vans Old Skool koleksiyonunun klasik modeli ile hem retro hem de modern adımları kombininize göre şekillendirebilir, çok yönlü kullanımı sağlayabilirsiniz.

Stil Erkeklerin Kombin Tercihleri