Geri29.11.2018 00:00:00

Yeni Sezonun Sıradışı Sneaker Tasarımları

New Balance 608, Nike Air Force, adidas Stan Smith Bold, Nike Huarache, Skechers D’Lites ve daha bir çok koleksiyonun sezondaki en sıradışı tasarımları
Yeni Sezonun Sıradışı Sneaker Tasarımları

En sevilen markalar yeni sezonda koleksiyonlarını yepyeni tasarımlar ile güncelledi. Her sezon rastladığımız yenilikler, çarpıcı tasarım detayları ve ya beğendiğimiz ayrıntılar olsa da bu sezon tasarımlar bir adım daha üste taşınıyor ve sınırları aşıyor. Sınırlarının dışarısına da çıkarak tasarımlarını güçlendirmiş yeni koleksiyonlar ile piyasaya çıkan markalar arasında New Balance, Nike, adidas, Skechers ve Vans büyük rol oynuyor.

Yeni Sezonun Sıradışı Sneaker Tasarımları

İlk olarak Kasım ayında Türkiye’de satışa sunulan New Balance 608 koleksiyonu dikkat çekiyor. Retro tasarımının yanı sıra futuristik detayları ile de zenginleştirilen model ortaya muhteşem yenilikçi bir tasarım ile çıkıyor. Çok yönlü olarak tanımlayabileceğimiz koleksiyon spor için de günlük stil için de son derece uygun. Sokak modasında ugly sneaker trendinin hızla yükselmesi ve çok sevilmesi ile birlikte New Balance 608 koleksiyonu da sokak ritmini tutacak. ABZORB taban teknolojisi bulunduran model her adımda konforu hissettirir. 3 Renk seçeneği ile satışta bulunan model sınırlı stoklar ile yer alıyor. İncelemek için tıklayabilirsiniz.

Yeni Sezonun Sıradışı Sneaker Tasarımları

Senelerdir tutkunu olduğumuz Nike Air Force koleksiyonu yeni sezonda kadın modellerinde cesur renkler ile ilgi odağı oldu. Tabanda bulundurduğu tam boy yastıklaması ve düşük bilek tasarımı ile ikonik stilini, sayada kullandığı materyal ve renkler ile zenginleştirdi. Dikkat çekici mürdüm rengi ve pudra rengi iki seçeneği ile satışa sunulan Nike Air Force modelinin ise en güzel detayı ise Nike logosunun ayakkanının kendi renginden bağımsız kendi içerisinde bulundurduğu zıtlık. Bu sayede cesur renkleri kombinlemeniz daha kolay ve dikkat çekici hale geliyor. İncelemek için tıklayabilirsiniz.

Yeni Sezonun Sıradışı Sneaker Tasarımları

90’lı yıllardan sonra platform tabanlar yeniden hayatımıza girdi. Hem de en ikonik sokak stillerinden birisini halini aldı diyebiliriz. Kadınların çokça tercih ettiği platform taban modellerinin sneakerlara uyarlanması ile birlikte çokça güzel modeli kombinledik. Favori platform taban ise yeni sezonda karşımıza çıkıyor. adidas Stan Smith Bold koleksiyonuna ait olan bu model pürüzsüz deri ile tasarlanmış durumda. Siyah ve beyaz olmak üzere 2 renk seçeneği bulunduran model, Stan Smith tasarımının zarifliğini platform taban ile kusursuz tamamlıyor. Adidas Stan Smith modelleri için tıklayabilirsiniz.

Yeni Sezonun Sıradışı Sneaker Tasarımları

Skechers D’Lites koleksiyonu sokak stilinin büyük tabanlarına uyum sağlamanın en konforlu yollarından birisi. 2 renk seçeneği sunan koleksiyon sade stil sağlamak isteyenler için beyaz, daha dikkat çekici detaylar üzerinde taşımak isteyenler için ise ışıltı katmanlı Glitz modelini tercih edebilir. Günümüz trendlerini karşılayan koleksiyon Skechers markasının son dönemlerde en ilgi çeken koleksiyonlarının başında yer alıyor. İncelemek için tıklayabilirsiniz.

Yeni Sezonun Sıradışı Sneaker Tasarımları

Vans tasarımlarında ve işbirliklerinde tanıdığımız en cesur markalardan birisi. Yeni sezonda ise harika işbirliği ile karşımıza Van Gogh Koleksiyonu ile çıkıyor. Van Gogh tablolarının kusursuz yüzeyi Vans’in ikonik koleksiyonları ile birleşiyor. Sıradışı kombinlerinizi tamamlamak ve sevidğiniz sanata yer vermek için modelleri tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yeni Sezonun Sıradışı Sneaker Tasarımları