- Bonus’a Özel 250TL ve Üzeri Alışverişinize 25TL Sportsoul Bonus

-16 Kasım – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Bonus’a özel Sportsoul Mağazaları ve www.sportsoul.com‘da “250 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL Sportsoul bonus kampanyası yapılacaktır.
-Kampanya müşteri bazındadır.
-Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL Sportsoul bonus kazanabilir.
-25TL Sportsoul bonus kampanyanın geçerli olduğu Sportsoul mağazalarında kazanılacak, 15 Ocak 2016 tarihine kadar sadece Sportsoul mağazalarında kullanılabilecektir.
-Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
-25 TL Sportsoul bonus kampanyasına sadece tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Paracard, Bonus Genç, Bonus Flexi, Flexi (sms ile) dahildir.
-25 TL Sportsoul bonus kampanyasına, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus, PTT Bonus, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card dahil değildir.
-FLEXİ müşterilerinin taksit kampanyasına katılması için EVET SPORTSOUL yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Flexi müşterileri için detaylı bilgi  www.flexi.com.tr’dedir. 
-Detaylı bilgi www.bonus.com.tr ‘de.

Kampanyamız sona ermiştir, ilginiz için teşekkür ederiz.