FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Numara Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SIRALAMA
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

Converse Chuck Taylor

1908 yılına uzanan tarihsel bir gelişim sürecine sahip olan Converse markası günümüzün sneaker modasının temelini oluşturuyor. Converse Rubber Shoe Company adı altında kurulan şirket iki yıl içerisinde basketbol ayakkabıları üretmeye başladı. Şirket ilk basketbol ayakkabısını 1971 yılında piyasaya sürdü. The All Star ismini verdikleri bu basketbol ayakkabılarının tanımı için ünlü basketbolcu Chuck Taylor ile anlaştı. Bu sayede Converse Chuck Taylor All Star adıyla ilk basketbol ayakkabısı büyük kitlelere ulaşmış oldu. Converse ayakkabılar düz tabanlara sahip hafif bir formda ve burnu kalkık olarak üretilmiş esnek, nefes alan ve oldukça konforlu ayakkabılardır. Günümüzde markanın birçok serisi ve modeli üretilmiştir. Her zevke hitap edebilecek çeşitli renk ve desenlere sahip bu kullanışlı spor ayakkabılar oldukça tercih ediliyor.

Converse Chuck Taylor modelleri

Converse markasının farklı formlarda ve çeşitli renk skalalarında kadın ve erkek spor ayakkabıları bulunuyor. Klasik Converse Chuck Taylor modelleri genellikle unisex olarak üretildiklerinden hem erkekler hem kadınlar için iyi bir spor ayakkabı alternatifi oluşturuyor. Beyaz, kırmızı ve siyah renkleri bulunan klasik Converse Chuck Taylor modellerinin bağcıkları beyaz ve tek tabandan oluşuyorlar. Günlük yaşam için oldukça ideal bir spor ayakkabı modeli olmasından dolayı kadın ve erkekler tarafından gündelik hayatta sıkça tercih ediliyorlar. Markanın Chuck Taylor All Star modelleri ise unisex olup hem gündelik yaşamda hem de spor hayatında kullanımlar için ideadir. Tempolu yürüyüşler için tasarlanmış olup esnek yapısıyla terleme yapmayan bu model oldukça tercih ediliyor. Converse Chuck Taylor siyah modelinin bağcıkları da kumaşı gibi siyah renkte olduğundan şık bir görünüm sağlıyor. Klasik renklerin yanı sıra Converse Chuck Taylor gri modeli farklı renklerde spor ayakkabı tercih edenlerin ilgisini çekiyor. Converse Chuck Taylor 2 modeli ise en popüler olan spor ayakkabıların başında geliyor. Klasik Chuck Taylor modelinin geliştirilmiş halidir. Diğer Converse ayakkabılardan farklı olarak üretilen bu modellerin tabanları ekstra kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede daha konforlu ve uzun ömürlü kullanım imkanları bulunuyor. Converse Chuck Taylor 2 modelinin ortopedik tabanının yanı sıra kumaşı da daha esnek ne nefes alan bir kumaştır.

Converse Chuck Taylor fiyatları

Converse markasının çeşitli modellerde üretmiş olduğu spor ayakkabılar farklı fiyat aralıklarına sahiptirler. Modellerin farklılaşmasına bağlı olarak fiyat aralıkları da değişiyor. Converse Chuck Taylor 2 modelinin fiyatları klasik Converse Chuck Taylor fiyatlarına göre biraz daha fazladır. Ürünlerin üretildikleri malzemelerin kaliteli olması uzun vadeli kullanım imkanları sunuyor. Bu açıdan bir fiyat performans değerlendirmesi yapıldığında ürünler uzun vadeli kullanım imkanları sunarak fiyatlarını karşılıyorlar. Markanın en popüler olan ayakkabı modellerini genellikle indirim zamanlarında en ucuz fiyata Sportsoul.com güvencesiyle alabilirsiniz.

Converse Chuck Taylor Sportsoul

En yeni Converse Chuck Taylor modellerini Sportsoul.com online adresinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sportsoul.com’da Converse ayakkabı modellerindeki indirimlerden faydalanarak uygun fiyatlı alışverişler yapabilirsiniz. Sportsoul.com müşteri memnuniyetini de gözeterek yapacağınız alışverişlerin ödeme işlemlerinde taksitlendirmeler de yapıyor. Bu sayede piyasadaki en yeni Converse modellerini en ucuz fiyat üzerinden satın alabilirsiniz. Sportsoul.com sorunsuz kargo ulaşım ağıyla ürünleri eksiksiz teslim ediyor. Bu sayede hesaplı alışverişler imkanlarını güvenilir kargo hizmetleri ile destekliyorlar. En yeni en ucuz Converse Chuck Taylor modellerini satın almak ve hesaplı ödeme işlemlerinden yararlanmak istiyorsanız Sportsoul.com adresini ziyaret ediniz. Sportsoul online alışveriş sitesi müşterileri için en güvenilir kargolama yöntemlerini sunarak keyifli alışverişler sunuyor. Sizler de en yeni Converse modellerine bu hizmetler ile ulaşabilirsiniz.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE