FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
1 Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

Converse

1908 yılında Marquis Mills Converse tarafından piyasaya spor ayakkabı üreticisi olarak giriş yapan markanın başarılı bir gelişim süreci vardır. Converse, tarihsel süreci içerisinde popüler bir spor giyim markası haline gelmiştir. The AllStar ismiyle ilk basketbol ayakkabısını üreten firma, şimdilerde sneaker modasını tüm dünyaya yayıyor. Converse spor ayakkabılar, hafif ve burun kısmı destekli bir forma sahiptir. Üstün teknoloji ile üretilen ortopedik tabanları sayesinde rahat ve konforlu bir kullanım sağlar. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen Converse ayakkabıların kullanım sürelerinin uzunluğu fiyatlarını karşılıyor. Günümüzde en çok tercih edilen spor ayakkabıları üreten markanın, erkek spor ayakkabı ve kadın spor ayakkabı modelleri Sportsoul.com’da bulunuyor.

Converse Erkek Ayakkabı Modelleri

Converse Chuck Taylor koleksiyonunda yer alan erkek ayakkabı modelleri farklı formlarda, çeşitli desenlerde üretiliyor. Aynı zamanda geniş bir renk skalasına sahip olan ayakkabılar, her zevke hitap ediyor. Kısa ve uzun mesafe yürüyüşler yaparken ya da basketbol, voleybol gibi sporları yaparken en yüksek performansı elde edebileceğiniz şekilde üretilen bu ayakkabılar verimli bir spor hayatı sunar. Converse Chuck Taylor erkek ayakkabı modelleri arasında siyah, kırmızı, beyaz, renklerinde kısa, tek tabanlı ve beyaz bağcıklara sahip ürünler bulunuyor. Bunun yanı sıra Chuck Taylor serisinin uzun Converse’leri arasında beyaz ve yeşil bağcıklara sahip siyah ve yeşil modelleri de bulunuyor. Markanın Chuck Taylor Lift modelleri ise çift tabana sahiptir. Bu sayede yüksek topuk avantajı ve ergonomik yürüyüş sağlar.

Converse Kadın Ayakkabı Modelleri

Converse, farklı koleksiyonlarda her zevke hitap edebilecek kibar ve kullanışlı kadın spor ayakkabıları üretiyor. Markanın ürünlerinin genellikle üniseks olarak üretilmesi daha fazla alternatif model oluşturuyor. Chuck Taylor serisinin AllStar modelleri, günlük kullanımlar için kullanılabileceği gibi spor yaparken de tercih edilebilir. Tek renk, iki renk ve üç renge sahip modeller arasında burun kısmı desenli modeller de bulunuyor. Converse kadın ayakkabı modelleri arasında yer alan Chuck Taylor II koleksiyonu klasik Converse’lerden farklı özelliklere sahiptir. Bu koleksiyondaki ayakkabıların tabanları daha konforlu olması için ekstra kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Aynı zamanda daha esnek ve yumuşak kumaşlardan üretildiği için ayakkabı nefes alır ve terleme yapmaz.

Converse Ayakkabı Fiyatları

Converse markasının farklı koleksiyon ve modellere sahip ürünlerinin fiyat aralıkları değişiyor. Spor yaparken tercih edebileceğiniz daha fonksiyonel özelliklere sahip Converse fiyatları daha yüksek olurken günlük kullanımlar için üretilmiş klasik Converse’lerin fiyatları daha uygundur. Bunun yanı sıra markanın Chuck Taylor II koleksiyonunda kullanılan kumaşların ve tabanların kaliteli malzemelerden üretilmiş olması ürünün fiyatını da aynı oranda artırıyor. Uzun vadeli kullanım imkânı bulunan Converse ayakkabılarının fiyat performans değerlendirmesi yapıldığında kullanıcılar için avantaj oluşturur.

En Yeni Converse Ürünleri Sportsoul.com'da

Converse markasının farklı koleksiyon ve modellerde ürettiği en yeni kadın ve erkek ayakkabı modellerini Sportsoul.com'da rahatlıkla bulabilirsiniz. Sportsoul.com online alışveriş adresinde Converse Chuck Taylor, Converse Chuch Taylor All-Star, Converse Chuck Taylor Lift ve Chuck Taylor II modellerinde çeşitli indirimler bulunuyor. Bu indirimler müşterilere avantajlı alışveriş olanakları sağlıyor ve Converse ayakkabı modelleri çokça rağbet gören ayakkabılar arasında yerini alıyor. Markanın en yeni spor ayakkabı modellerini oluşturan Chuck Taylor II koleksiyonu, Sportsoul.com'da bulunuyor. Bu koleksiyondaki ayakkabılar üstün teknoloji ile üretilmiş ve yapımında kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Bu yüzden Chuck Taylor II koleksiyonu klasik Converse modelleri ile kıyaslandığında daha yüksek fiyat aralıklarına sahip olmasına karşın Sportsoul.com'daki fırsatlar sayesinde daha hesaplı alışveriş olanakları bulunuyor.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE