Geri24.8.2017 00:00:00

Diadora B.Elite Koleksiyonu

Diadora B.Elite ile italyan şıklığı sade tasarımını sürdürüyor.
Diadora B.Elite Koleksiyonu


Diadora’nın 1980’li yıllarda piyasaya çıkardığı B.Elite modeli orijinaline sadık kalarak tekrar yorumlandı. İtalyan ayakkabı devi ilk sürümden tam 36 yıl sonra B.Elite koleksiyonu ile ikonik görüntüsünü tekrar severleri ile buluşturuyor.

Sneaker geçmişinin en çok sevilen kort modeli aynı zamanda bir çok atlet tarafından da tercih edilmiştir. B.Elite yeni sezonda üst düzey deri kalitesi ve farklı renk alternatifleri ile kullanıcının ilgisini çekiyor.

Tüm Diadora B.Elite modellerini incelemek için tıklayınız.

Diadora B.Elite Günlük Yaşam Unisex modeli;

Yansıttığı klasik görünümü ikonik stilini devam ettiriyor. Bu modele ait 2 renk modeli mevcut, ilki beyaz renk üzerine siyah diadora logosu ve beyaz renk üzerine beyaz diadora logosu olmak üzere Diadora severlerin tercihine sunulmuş durumda. Özellikle unisex bir model olması hem kadınlar, hem erkekler tarafından sıkça tercih edilen İtalyan sadeliğinin 2017 yorumlaması diyebiliriz.

Diadora B.Elite Koleksiyonu

Diadora B.Elite Günlük Yaşam Erkek modeli;

Bu modelin ekstra özelliği de Made in Italy koleksiyonuna dahil olması, alternatiflerine göre çok daha elengan bir görünüme sahip bu modelin de 2 renk seçeneği mevcut. İlki beyaz renk üzerine gümüş logo, diğeri ise beyaz renk üzerine altın logo ile Diadora Made in Italy ailesinin yeni üyeleri olarak ilgi odağı haline geldi.

Diadora B.Elite Koleksiyonu