FİLTRE
SIRALAMA
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:38 

Diadora B.Elite

Diadora, 1948 yılında İtalya’da Marcello Danielli tarafından kuruldu. Doğa sporlarının yapıldığı ancak bu spora uygun kıyafetlerin çok da yaygın olmadığı bir dönemde üretimine başladı. Dağcılık ile ilgilenenlerin ihtiyacını karşılarken yıl 1970’leri gösterdiğinde ülke çapında en iyi ayakkabı markalarından biri olan Diadora, farklı spor branşlarına özgü üretimlerine de başladı. Koşu, tenis, futbol, basketbol sporlarına uygun olarak yaptıkları üretimler herkesin beğenisini topladı. Dünyanın en iyi ayakkabıları listesinde ilk 10’da olmayı daima başardı.

İtalyan firma sahiplerinin genel olarak kendi isimlerini verdikleri şirket markaları, burada etkisi yitirdi. Diadora, Yunanca’da hediye, hoşgörü anlamlarına gelen ‘dia-dorea’ kelimelerinden üretildi.

Diadora, klasik spor ayakkabılarının kalite özelliklerini içerisinde barındırırken; dış yüzeyinde farklılaşma çalışmaları içerisine gitti. Sade renklerin yanında oldukça farklı ve değişik renk seçenekleri ile satın almak isteyenlerin de isteklerine cevap verebiliyor.

Diadora B. Elite modelleri

Diadora B. Elite, genel itibariyle spor ve gündelik yaşamın koşuşturmacasına uygun rahatlıkta üretiliyor. Kadınlar tarafından en çok tercih edilen modellerin başında 1980 zamanlarındaki klasik görünümünü koruyan, ancak görünüş itibariyle ince detaylarla süslenmiş olan Diadora B. Elite Metallic serisi geliyor. Eski sneakers tabanlı tenis kortlarının vazgeçilmezi olan ayakkabı birçok atletizm sporcusu tarafından kullanıldı. Normalden biraz daha kalın olan tabanı, yer ile teması çok fazla hissettirmediği için rahat bir kullanım deneyimi sunuyor. Üst kısmı deri olup tabanı sayesinde yeri tutuş kolaylığı sağlıyor.

Özellikle farklılığı ve aykırılığı seven kadınların tercih ettiği bir diğer model serisine sahip olan marka, temel görüntüsü aynı kalmakla birlikte kenarlarında grafiti tarzı yazıların bulunduğu veya uzayın derinliklerinin işlendiği ayakkabılarıyla göz dolduruyor. Diadora’nın sahip olduğu klasik ayakkabı modeli, Kingnaked ve Sportsoul tarafından sağlanan iş birliği ile tasarımcılar tarafından boyanarak hazırlanıyor. Serinin içerisinde bulunan Unicorn, Love&Hate, Ethnic, Rock Star, Space ve daha birçoğu alıcılarına sunuldu.

Erkek kullanıcıların daha çok tercih ettiği serilerden biri olan Diadora B. Elite Suede, diğer ayakkabılardan biraz daha farklı bir görünüme sahip. Deri üst yüzey yerine süetin tercih edilmesi gündelik yaşamda kullanılması için birebir. Kauçuk tabanlı olması kayma gibi durumları önlerken, aşınmaya dayanıklı olmasıyla uzun süre kullanım imkânı yaratıyor. Yüzeyindeki küçük delikler tüm gün ayakkabı içerisinde duran ayağınızın sağlığı için büyük bir fayda sağlıyor.

Diadora B. Elite Bolder, beyler tarafından dikkat çeken bir diğer ürün olma özelliğini taşıyor. Özellikle farklı görünüş arayışları içerisinde olan marka kullanıcıları için ilgi çekici bir görünüm sunuyor. Üst yüzeyi kaliteli deri ile kaplı. Yüzeyin üzerinde yer alan delikler ayağın nefes almasına yardımcı oluyor. Ayakkabının yan taraflarında bulunan fütüristik çizimler, seriyi dikkat çekici kılan özelliklerin başında yer alıyor.

Diadora B. Elite fiyatları

Diadora B. Elite’in ucuz adreslerinden biri olan Sportsoul, kaliteyi sizlerle buluşturuyor. Göz dolduran serileriyle kendini dağın engebeli yollarından sokaklara kadar taşıyan Diadora B. Elite’in fiyatlarına avantajlı kampanyalarla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. %25’ten başlayıp %40’lara kadar çıkan Diadore B. Elite indirimlerinden Sportsoul.com farkıyla kolayca faydalanabilirsiniz.

Diadora B. Elite Sportsoul

Diadora ürünlerine son derece güvenilir ve uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız Sportsoul.com’u ziyaret edebilirsiniz. Adınıza üyelik oluşturarak indirimli ürünlerden e-posta veya SMS yoluyla anında haberdar olabilirsiniz. Anlaşmalı kredi kartlarıyla 3, 6 ve 9 ay taksitlendirme imkânlarından ve çeşitli ödeme kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürününüz anlaşmalı bulunulan kargo firması ile vaktinde ve temiz bir şekilde kapınıza kadar getirilir. Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde 14 gün içerisinde iade etme seçeneğine sahip oluyorsunuz.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE