FİLTRE
SIRALAMA
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:15 

Diadora N9000

Dağcılık sporunun yapıldığı ancak bu spora uygun giyimin pek olmadığı bir dönemde üretime geçen Diadora, 1948 yılında İtalya’da Marcello Danielli tarafından kuruldu.

Dağcılık sporlarıyla ilgilenenlerin ihtiyacını karşılarken takvimler 1970’leri gösterdiğinde ülke çapında en iyi ayakkabı markalarından biri haline gelen Diadora, farklı spor branşlarına özgü üretimlerine de başladı. Koşu, tenis, futbol, basketbol sporlarına uygun olarak yaptıkları üretimler herkesin beğenisini topladı. Dünyanın en iyi ayakkabıları listelerinde ilk 10 sırada gösterilme başarısını elde etti.

İtalya’da firmaların genelde sahiplerinin isimlerini alması durumu ise Diadora için geçerli sayılmaz. Markanın adı, Yunanca’da “hediye, hoşgörü” anlamlarına gelen ‘dia-dorea’ kelimelerinden üretildi.

Diadora, klasik spor ayakkabılarının kalite özelliklerini içerisinde barındırırken; dış yüzeyinde farklılaşma çalışmaları içerisine gitti. Sade renklerin yanında oldukça çeşitli renk seçenekleri ile satın almak isteyenlerin gözlerini doldurdu.

1990 yılında üretimine başlanan Diadora N9000, markaya ait olan diğer tüm ayakkabılardan daha farklı bir görünüme sahiptir. Klasik renk ahengi varlığını sürdürürken Diadora’nın klasik görüntüsü, yerini daha estetik bir görünüme bırakmış görünüyor.

Diadora N9000 Modelleri

Üretilip satışa çıktığı zamandan bu yana geçen 29 yılın ardından şöhretinden hiçbir şey kaybetmemiş olan Diadora N9000, kendi içerisinde isteğe bağlı olarak değişen çeşitli modellere ayrılıyor.

Özellikle erkek kullanıcıların beğenisini kazanmış olan Diadora N9000 Double ayakkabı, farklı renk seçenekleri ile alıcılarının gözünü dolduruyor. Ayağa giyildiğinde esneyen yapısı sayesinde aktif hareket gerektiren koşu gibi sporlar esnasında çok daha rahat bir kullanım sağlıyor. Yumuşak tabanı yere bastığınız anda yastıklama görevi görerek sert zemini hissetmenizi engelliyor. Sağlam malzemesi ile uzun yıllar kullanım olanağı sağlıyor.

Diadora N9000, beyaz gibi klasik görünümün dışında kalmayı tercih eden seri, beyaz üzerine ona yakın çeşitli renkleri uyum içerisinde kullanarak sportif bir görünüm katıyor.

Diadora N9000 Arrowhead ise kadınların daha çok tercih ettiği, hem gündelik yaşama hem de spor yaşamına uygun bir ayakkabı olma özelliğini taşıyor. İlk üretildiği yıl olan 1990’da yüksek performans sağlayan bir ayakkabı olarak tanıtıldı. Rahat görünüşü kadar konfor sağlayan seride ayakkabı orta tabanı, EVA teknolojisi olarak üretiliyor. Bu teknoloji sayesinde kapalı hücre yapısı etkileşime geçerek sıcak ve soğuk dengesi sağlanırken aynı zamanda su geçirmeme özelliğini de hayata geçiriyor. Ayakkabı tabanı esnek bir kullanım yaratırken yere sağlam tutuşu sayesinde çok daha rahat hareket edebilme imkanı sunuyor. Ayrıca tabanında bulunan yastıklaması sayesinde sanki ayağınızda ayakkabı yokmuşçasına rahat hareket etme imkanını sunarak, bu serinin ortak özelliği olan rahatlığa kavuşuyorsunuz.

Diadora N9000 siyah ayakkabı olarak özellikle erkeklerin en çok tercih ettiği model Diadora N9000 III modelidir. Oldukça ilgi çekici bir görünüme sahip Diadora N9000 III, sahip olduğu yüksek performansı ve kaliteli içeriği ile gündelik yaşama uygun bir ayakkabı profili çiziyor.

Diadora N9000 Fiyatları

Diadora N9000’in Türkiye piyasalarına 1990’lı yılların sonlarına doğru yeniden girmesiyle ülke içerisinde hatırı sayılır bir müşteri kitlesi oluşturdu. Göz dolduran serileriyle kendini spor kortlarından sokaklara kadar taşıyan Diadora N9000’in fiyatlarını Sportsoul.com’dan inceleyebilirsiniz. %30’dan başlayıp %60’lara kadar çıkan indirimlerle dilediğiniz Diadora N9000 modeline çeşitli ödeme kolaylıklarıyla sahip olabilir, Sportsoul.com sayesinde güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Diadora N9000 Sportsoul

Tüm Diadora N9000 ürünlerine oldukça güvenilir ve uygun şekilde ulaşmak istiyorsanız Sportsoul.com’u inceleyebilir, üyelik oluşturarak indirimli ürünlerden ve fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca Sportsoul.com’da anlaşmalı kredi kartlarıyla 3, 6 ve 9 ay taksitlendirme imkanı bulunuyor. Sipariş verdiğiniz ürününüz anlaşmalı bulunulan kargo firması ile vaktinde ve temiz bir şekilde kapınıza kadar getirilir. Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde 14 gün içerisinde iade etme seçeneğine sahip oluyorsunuz.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE