FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
0 Ürün

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Erkek Koşu Ayakkabı

  Erkekler sabahları sahil kenarında koşmayı ve form tutmayı severler. Karizmatik ve maskülen erkeklere rahatlıkla ve salaşlıkla kombinleme fırsatı sunan şahane ayakkabılar ile hareket etme özgürlüğünün tadını çıkarın. Koşu yaparken bu ayakkabılarla sizi takip etmek zor olacak. Rüzgarla yarışan koşu ayakkabı modelleri sayesinde rakiplerinize depar atacaksınız. Sportsoul’un koşu ayakkabıları koleksiyonunda en çok parlayan modellerden birisi de On Cloud’dur. Bu ayakkabı modelleri kumda, asfaltta, toprak zeminde ve başka zeminlere uygundur. İçten yastıklama sistemi bulunan ayakkabılar yormaz ve hafifliği ile cazibesini artırır. Ayakkabının tabanında bulunan lastik parçalar koşucuları fark etmeksizin duruşlarını ve postürlerini düzeltir. Omurga sistemini koruyan ve destekleyen On Cloud modelleriyle koşu keyfinizi ikiye katlayın. Nike, New Balance ve Adidas koşu ayakkabılarının teknolojisini anlatmaya gerek yok sanırım, siz keyfinize bakın rengi seçin teknoloji kısmına onlar baksın.

  Erkek Koşu Ayakkabısı Modelleri

  Koşu ayakkabısı ihityacınız olduğunda en önemlisi kendinize özel, en uygun koşu ayakkabısını belirlemektir. Bir çok marka koşu ayakkabısı koleksiyonları tasarlar ve her sezon güncelleyerek yeni teknolojiler ile geliştirmeye devam eder. Bir çok özelliğe uygun farklı teknolojilerde ayakkabı modeli bulunması aslında koşu ayakkabısının son derece kişiselleştirilmiş olmasından kaynaklanmaktadır. Yere basarken yük bindiridiği ağırlık noktası kişiden kişiye değişiklik gösterir. Adımınızı atarken içe doğru mu, dışa doğru mu veya ilk önce topuk zemine temas edecek şekilde mi ağırlık veriyorsunuz. Basış şeklinizi belirlemeniz önemli çünkü bu durumda koşu ayakkbısındaki tabanlar farklılık gösterecektir. Örneğin düz taban olarak belirtilen bir yapıda ise ayak biçiminiz o zaman daha fazla hareket kontrolü sağlayan bir tabanlık tercih edilmelidir veya çukur taban olarak tabir edilen yapıda ise düz tabanın tam aksine oldukça dolgu barındıran ve basınç emici özellikte bir tabanlık dahil edilmiş koşu ayakkabısı modeli tercih etmelisiniz.

  Koşu ayakkabısı alacakken karar vermeniz gereken hususlar yalnızca ayak yapınızı bilmek ile de bitmiyor. Bir de kullanım alanı tercih edeceğiniz koşu ayakkabısı modelinde etkin rol oynuyor. Asfaltta mı, yumuşak zeminde mi, pistte mi, salonda mı veya arazide mi kullanacağınız konusunda karar vermelisiniz ki doğru koşu ayakkabısı belirlenebilsin. Örneğin engebeli bir arazide kullanacağınız koşu ayakkabısında yol tutuşu ve darbe emici özelliği ön plandadır ama pistte kullanacağınız bir koşu ayakkabısında böyle bir taban performans kaybınıza neden olabilir. Bu nedenle ihtiyacınızın tam olarak belirlenmesi sonucunda en doğru koşu ayakkabısını ulaşacak ve performansınızı maksimize edebileceksiniz.

  New Balance erkek koşu ayakkabısı modelleri taban teknolojileri ve tasarım çeşitliliği ile sıkça tercih edilen koşu ayakkabısı markaları arasında yer alıyor. New Balance Fresh Foam tabanı koşucuların memnun kaldığı bir teknoloji ile geliştirilmiştir. Fresh Foam tabanı en iyi yorumlayan ayakkabı koleksiyonu ise New Balance 1080 koleksiyonu diyebiliriz.

  Nike erkek koşu ayakkabı modelleri ise hem air max taban teknolojisini kullanıyor, hem de nefes alabilirliği yüksek üst saya kullandığında konforu uzun süre hissetmenizi sağlıyor. Reebok markasında ise Classic Leather koleksiyonu erkek koşu ayakkabısı modelleri arasında öne çıkan koleksiyonlardan bir diğeri olarak sayfamızda yer alıyor. Under Armour makası ise Charged Bandit teknolojisini kullanıyor ve performansınızı arttırmak ve sürekliliği sağlamak için destek oluyor.

  Erkek Koşu Ayakkabısı Fiyatları

  Erkek koşu ayakkabısı modelleri geniş fiyat aralığına sahip çeşitleri ile Sportsoul.com’da yer alıyor. Doğru koşu ayakkabısı seçeneğinizi belirledikten sonra sayfamıza girebilir her segmentte ve profesyonellikte yer alan erkek koşu ayakkabısı modellerini inceleyebilirsiniz.

  Devamı İçin Tıklayınız

  ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

  GÜVENLİ ÖDEME

  VEPA GROUP GARANTİSİ

  14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE