FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
20 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:20 

Eastpak

1952 yılında orijinal ismi Eastern Canvas Products olan bir firma Amerikan ordusu için askeri tonlarda keten kullanarak ordunun ekipmanlarını sağlıyordu. Daha sonra 1970 yılı civarında bu renkler gençler arasında popülerleşti ve üniversitelerin kampüslerinde kitap taşımak amaçlı bolca kullanılmaya başlandı. 1976 yılında bu firmada çalışanların aklına bir fikir geldi. Asker yeşili, kahverengimsi gibi renklerde çantalar üretilmeye başlandı. Firma bu üretimde büyük bir başarı sağladı ve yeni bir isim seçildi. 18. yüzyılın ortalarında Eastern Canvas Products firması artık Eastpak adında dev bir marka olmuştu. Özellikle okul malzemeleri satan marketlerde dünya çapında bilinen bir isimdi. Daha sonra gençlere yönelik renk değişimleri ile daha da göze çarptı. Klasik koleksiyonda bulunan askeri tonlara parlak renkler ve baskılar eklendi. Zaman geçtikçe renklerin ve benzer model okul çantalarının yanı sıra bel çantaları, mini çantalar, kalemlikler, valizler ve bavullar gibi farklı tip ürünlerde üretilmeye başlandı. 1952’den beri Eastpak çanta markası, kalitesi ve geniş renk kategorisi ile her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de hala popüler bir marka olmaya devam ediyor.

Eastpak çanta modelleri

Markanın beş farklı ürün kategorisine sahip olduğu görülüyor. Bu kategorilerden yalnızca biri sırt çantası serisidir fakat en büyük kategoridir. Bu seri üç farklı grup altında isimlendiriliyor. Bütün serilerde bulunan özel hazırlanmış bir sırt paneli ve ayarlanabilir omuz askıları daha çok talep sağlayan ana özelliklerdendir. Eastpak Padded Pak’r ve Eastpak Wyoming klasik ve en çok tercih edilen iki grubun isimleridir. İki serinin de hacmi 24 litredir. Eastpak Wyoming isimli seri diğer seriler ile karşılaştırıldığında daha uygun fiyatlı bir seridir. Bir büyük arka göz ve bir küçük ön göz olmak üzere iki gözlü bir sırt çantası modelidir. Bu seride kullanılan renkler daha çok düz ve soluk tonlardadır. Bu serinin her ürününde değil fakat çoğu ürününde sırt çantasının alt tarafında deri bir kısım bulunur. Bu özellik ürünün eskimesini geciktirir. Klasik olarak sayılan bir diğer seri ise Eastpak Padded Pak’r serisidir. Bu serinin üretiminde kullanılan malzemeler daha kalitelidir. Bu yüzden serinin fiyatı daha pahalıdır. Deri ve kadife gibi malzemeler ile kaliteli ve göze hitap eden modeller bulunmaktadır. Tıpkı Eastpak Wyoming serisi gibi iki gözü bulunan bu seri en çok sevilenler arasında yer alır. Son sırt çantası modeli olan Eastpak Aminimal Dee serisi en küçük hacimli modeldir. 11 litre hacme sahip olan seri daha pratik ve mini bir modeldir.

Eastpak aksesuar modelleri

Eastpak bir çanta markası olarak bilinse de zamanla farklı aksesuarlar da üretmiştir. Üretilen aksesuarlar beş ana kategorinin dördünü oluşturur. Bel çantaları, kalemlikler, valizler ve bavullar bu dört kategoridir. Kalemlikler Eastpak Benchmark adındaki tek seridir. Fermuarlı bir ana bölmeye ve bordo, yeşil, iki farklı tondaki siyah renk seçenekleri ile toplamda dört model bulunur.

Bel çantası kategorisinde iki farklı seri bulunur. Eastpak Springer ve Eastpak Bundle adlı iki farklı seri polyester kumaştan üretilmiştir küçük bir fark olarak Eastpak Bundle modelinde deri detaylar da vardır. Aralarında neredeyse hiç fiyat farkı yoktur. Springer serisi iki, Bundle serisi ise üç cebe sahiptir. Son iki aksesuar kategorisi olarak Eastpak Calum adlı bavul ve Eastpak Tranverz S modelleri mevcuttur. Bu iki ürün de pratiklik yönünden çok tercih edilen ürünlerdir.

Eastpak çanta fiyatları

Bütün çantalarda kullanılan malzemeye, kaliteye ve özellik sayısına bağlı olarak fiyatlar artar ya da azalır. En ucuz Eastpak ürünlerini ödeme kolaylıkları ve sorunsuz teslimat garantisiyle Sportsoul’d bulabilirsiniz.

Eastpak Sportsoul

Sportsoul’dan alınan bütün Eastpak ürünleri orijinaldir ve %100 orijinal ürün garantisine sahiptir. Taksit, iade ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi için sportsoul.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE