FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
1 Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

Fjallraven Kanken

Fjallraven kelime anlamı olarak ‘dağ tilkisi’ anlamını taşıyor. İsveçli doğa sporlarına tutkun bir adam olan Ake Nordin tarafından geliştirilen bu model, herkesin kullanabileceği rahatlıkta.

Ake Nordin, 20. yüzyılın ortalarındayken yaptığı doğa sporlarında kullandığı çantaların oldukça işlevsiz olduğunu fark etmesiyle bu işe girişiyor. Bu sporu yapanlar veya eşyalarını yanında taşımayı sevenler için kullanışlı olabilecek bu çantanın ilk prototipini evinde üretiyor. Ayrıca dönemin okul çantalarının bel ve sırt ağrılarını tetiklediğini ve çocukların da bir arayış içerisinde olduğunu fark ediyor.

Ancak bu tasarım direkt olarak kullanıcılarıyla buluşmuyor. Fjallraven 1950 yılında kurulduğunda ilk olarak doğa sporundan hoşlanan insanlara özel dış giyim üretiyordu. Ürettikleri kıyafetler doğanın sert koşullarına uyum sağlarken, muadil kıyafetlerde olmayan rahatlık ve kullanışlılık Fjallraven’i bir adım öne taşıyordu. Dış giyim ürünlerinin yanında çadır, özel doğa ekipmanları ve gerekli olan diğer tüm araçları da insanların hizmetine sundular.

Zaman içerisinde üretim alanlarını genişlettiler. Fjallraven Kanken çantası adıyla, aslında çoktan üretilmiş olan ancak piyasaya sunulmayan bir ürünü gün yüzüne çıkardılar. Kanken Türkçe olarak ‘taşımak’ manasına geliyor.

Fjallraven Çanta Modelleri

Fjallraven Kanken modelleri genel itibariyle minimalist bir görüntü çiziyor. Sahip olduğu sadelik, içerisinde barındırdığı özellikleri tamamlar nitelikte. Kanken modelleri çeşitli şekillerde birbirinden ayrılır.

Fjallraven Kanken mini, öz boyutlarından daha küçük çantaları tanımlıyor. 13x29x20 cm boyutlarında ve 175 gr ağırlığında kendini gösteriyor. Esas itibariyle çocukların rahatlıkla kullanabileceği boyutlarda. Ancak mini olarak adlandırılması el kadar olduğu anlamına gelmiyor. Bu çantalar genel itibariyle kullanışlılık üzerine üretildiği için Fjallraven Kanken mini de aynı işlevselliği sağlıyor. İki yan cebi ve fermuarlı ön cebi bulunuyor.

Fjallraven Kanken Classic, asıl görüntüsünü gözler önüne seriyor. 38x27x13 cm ve 300 gr ağırlığındadır. Yetişkinlerin rahatlıkla kullanabileceği boyut ve ağırlıkta olup, temel özelliklerinden olan hafiflik kavramını sonuna kadar hak ediyor. Geniş ön fermuarı tamamen açılabiliyor. Ön ve yan cepleri çantayı daha da kullanışlı hale getiriyor. İçerisinde bulunan oturulabilir pedler ile daima yanınızda taşıyabileceğiniz bir ürün haline geliyor.

Fjallraven Re-Kanken, esas itibariyle geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiş doğa dostu bir çantadır. Su, kimyasal ve enerji tasarrufuyla üretilen çanta, en düşük kimyasal kullanım seviyesindeki ipliklerden üretiliyor. İki yan cebi ve geniş ön cebi bulunuyor. 27x13x38 cm boyutları sayesinde büyük defterler veya 13” laptoplar için uygun genişlikte ve 395 gr ağırlığındadır.

Fjallraven Kanken sırt çantalarının tasarımı sadelikten yana olsa da herkesin zevkine uygun renk seçeneklerine sahiptir. Su geçirmez kumaşı, diğer çantalara göre sahip olduğu hafifliği, bele oturan tasarımı, formu sayesinde daima dik duran görünümü ve minimalist şıklığı ile her yaştan insanın rahatlıkla kullanabileceği bir çanta olma iddiasını sürdürüyor.

Fjallraven Kanken Çanta Fiyatları

En uygun fiyatlı Fjallraven Kanken modellerinin adresi olan Sportsoul, kaliteyi sizlerle buluşturuyor. Sadeliği ve şıklığı doğanın çetin koşullarından sokaklara kadar taşıyan Fjallraven’ın avantajlı kampanyalarına Sportsoul.com’da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Fjallraven Kanken Sportsoul

Tüm ürünlere oldukça güvenilir ve uygun şekilde ulaşmak istiyorsanız Sportsoul.com’da bir gezintiye çıkabilir, indirimli ürünlerden anında haberdar olabilirsiniz. Anlaşmalı kredi kartlarıyla 3, 6 ve 9 ay taksitlendirme imkânlarından da faydalanmanız mümkündür. Sipariş verdiğiniz ürününüz anlaşmalı bulunulan kargo firması ile vaktinde ve temiz bir şekilde kapınıza kadar getirilir. Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde 14 gün içerisinde iade etme seçeneğine sahipsiniz.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE