FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
1 Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

Çocuk Ayakkabı ve Aksesuarlar

Bu sezon çocuk ayakkabıları, neon renkleri ve akıllı tasarımlarıyla yetişkinleri ve anne babaları kıskandıracak. Birbirinden sevimli botlar, parmak arası terlikler, sandaletler, espadriller, mokasenler, loaferlar ve spor ayakkabıları Sportsoul'un geniş ürün yelpazesinde bulunan ürünlerden... Kız çocuk ayakkabısı ve erkek çocuk ayakkabıları birbirinden ünlü markaların etiketlerini üzerinde taşıyor. Nike çocuk ayakkabısı, New Balance çocuk ayakkabısı, Adidas Performance, Skechers, Superga, Toms, Adidas Original, Puma, SlipStop ve Reef markalı ayakkabılar sizleri ve çocuklarınızı bekliyor. Cırt cırtlı bantları ve düşük bilekleri ile bu ayakkabıları giymek çocuklarınız için çok pratik olacak. Onları ayakkabı bağlama derdinden kurtararak giyinmeyi zevkli hale getirecek.

New Balance Çocuk Ayakkabısı

New Balance çocuk ayakkabılarında yetişkinler için hazırladığı koleksiyonları çocuklar için de uyarlıyor, Böylece minikler de anne ve babaları ile bir takım giyinebiliyor. Hareket özgürlüğü ve konforun ön planda tutulduğu, ayak sağlığının son derece önemli olduğu çocuk ayakkabısı modellerinde New Balance iddialı modeller ile her sezon ayakkabı modellerini geliştirerek piyasada yer alıyor. Bir çok modelinde EVA orta taban ünitesini bulunduran New Balance, bu sayede orta seviyedeki darbeleri de abzorbe edebiliyor. Bilek kısmının boyu ve kesimi ise bilekte hem destek hem de hareket özgürlüğünü sağlıyor. Hem kız çocuklarının, hem de erkek çocuklarının beğenebileceği bir çok renkli çocuk ayakkabısını New Balance koleksiyonunda bulmak mümkün. En sık tercih edilen New Balance çocuk ayakkabı modelleri New Balance 574, New Balance 220, New Balance 990, New Balance 996, New Balance 373, New Balance 500 koleksiyonları olduğunu söyleyebiliriz.

Nike Çocuk Ayakkabıları

Nike çocuk ayakkabı modellerini yetişkinler için hazırladığı koleksiyonlardan uyarlıyor. En çok

tercih edilen renklere sıkça yer veren Nike siyah ve beyaz ayakkabı seçeneğinde yelpazesini oldukça geniş tutuyor. Onun yanında canlı ve neon renkler ile de çocukların beğenisini kazanacak bir çok marka ilgi çekmeye devam ediyor.

Adidas Çocuk Ayakkabıları

Adidas çocuk ayakkabıları ve adidas genç ayakkabıları en sık tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Özellikle adidas Superstar ve adidas Stan Smith modelleri gençler tarafından da ilgi odağı.

SlipStop Çocuk Ayakkabıları

Slipstop Deniz Ayakkabıları ile artık endişeye gerek yok. Çocuklarınızla birlikte güvenle kullanabileceğiniz SlipStop modelleri havuzda, denizde, evde, oyun alanlarında, banyoda kayıp düşme tehlikesini aza indiriyor. Çocuklarımız için en büyük kaygılarımızdan birisi de ıslak zeminde kayıp düşmeleri, bunun için SlipStop çocuk ayakkabı modelleri tabanları sayesinde kayma ihtimalini oldukça azaltıyor. Slipstop ürünlerinin bir güzel özelliği ise yalnızca deniz ve havuz olarak düşünülmemeli, okulda, evde, kreşte de kullanılmaya başlandı ve çocuklara da hareket özgürlüğü sağladığından kısa sürede çocuklar tarafından da sevildi. Suya dayanıklı, nefes alabilirliği ve çabuk kuruyan kumaşı, esneklik ve elastikliği de sağladığı için kullanımı son derece rahat.

Çocuk Sırt Çantası

Çocukların sağlıkları konusunda oldukça hassas olduğumuzu düşünecek olursak, kullancakları sırt çantaları da son derece ergonomik olmalı. Bu noktada Fjallraven Kanken Mini modellerini ilk olarak ele almak gerekmekte. Çünkü Fjallraven markasının doğusu çocukların sırt ağrılarına dayanıyor. Bunun için özgün ağırlığı çok az olan ve basit düşünelerek tasarlanmış harika bir çanta ortaya çıkıyor. Çocukların çokça tercih ettiği Fjallraven Kanken Mini modeli dahil iç hacimleri son derece büyük, bu sayede zaman geçtikçe de yetişkinler tarafından da çok sevilir ve kullanılır hale geldi. Çocuk sırt çantalarında en çok tercih edilen bir diğer sırt çantası ise Herschel. Herschel çocukları da yetişkinleri de cezbeden tasarımlar ile hazırlanıyor. Özellikle çocuklar için çok çok sevecekleri renk kombinleri kullanılıyor. Geniş bir ana bölme ve yine geniş bir ön cepten oluşan Herschel çocuk sırt çantaları çokça tercih edilen Çocuk aksesuarları arasında yer alıyor.

Çocuk Aksesuar ve Çocuk Ayakkabı Fiyatları

Çocuklarınızın hem ayak sağlığını hem de beğeneceği tasarımları gözederek tasarlayan markalardan oluşan Sportsoul çocuk koleksiyonu her bütçeye uygun modeller ile de çeşitliliğini her sezonda arttırıyor. İndirimli çocuk ayakkabıları da her daim yer almakla birlikte yeni geliştirilen teknolojiler ile özel tabanlı yeni sezon çocuk ayakkabı modellerini tercih etmek Sportsoul ile mümkün. Vepa Group güvencesi ile oluşturacağınız avantajlı siparişler için Çocuk kategori sayfamıza göz atabilirsiniz.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE