- Garanti Kartlarına Özel 7 Taksit

- 10 Ekim – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi SPORTSOUL mağazalarında Garanti kredi kartları ve diğer Banka Bonus kartlarına özel +4 taksit kampanyası yapılacaktır.
- Kampanya dahilinde 3 taksitli işlemlere +4 taksit eklenecektir. Kart sahibi (0,+1,+2,+3, +4) taksit seçeneklerinden dilediğini seçebilir. Taksit kampanyasına tüm Garanti Bonus Card, Flexi, Bonus Flexi, Money Bonus, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus dahildir.
- +4 taksit kampanyasına Miles&Smiles Kredi kartları, Bonus Flexi, Bonus Genç, Fibabanka Bonus, sanal kartlar ve ekspres limit ile yapılan taksitli işlemler dahil değildir. 
- FLEXI kartların +4 taksit kampanyasına katılabilmesi için alışveriş yapmadan önce " EVET VEPA " yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi kartlar için SMS sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanyamız sona ermiştir, ilginiz için teşekkür ederiz.