Geri23.8.2017 00:00:00

Genç Kızlara Uygun Günlük Ayakkabı Modelleri

Genç kızlara uygun günlük yaşam modelleri, şık ve rahat modeller yürüyüş ayakkabı kategorisinde bu sezon Sportsoul.com’da sizleri bekliyor.
Genç kızlara uygun günlük ayakkabı modelleri – Sportsoul.com


Şimdilerde genç kızlarımız bir an evvel büyüyüp topuklu ayakkabı giyme derdine düşmüş durumda. Ancak çoğu genç kızın tercihi spor ayakkabılarından ve daha rahat ayakkabılardan yana oluyor. Zaten yaşına uygun olarak giyinmek isteyen bir genç kızın tercihi de daha çok ayaklarını rahat ettirecek ve günlük koşuşturmada onu yarı yolda bırakmayacak olan ayakkabılardan yana olmalıdır.

Çoğu zaman vakitlerinin büyük bir bölümünü okulda veya dışarıda geçiren genç kızlar için en uygun ayakkabı güzel olan değil rahat olandır. Bu nedenle de ayakkabı seçerken buna dikkat edilmesi gerekir. Ancak genç kızlara en uygun olan ayakkabı modellerini sıralamak istersek şunları önerebiliriz;

Günlük Spor Ayakkabı

sportsoul.com sitesinde sunulan “New Balance NB Grey” ve “adidas ZX Flux” modelleri tam da genç kızlara yakışacak türdendir.

Yürüyüş Ayakkabılarında 2016 Yaz Modası

Genç kızlar tarafından tercih edilebilecek bir diğer ayakkabı modeli ise yürüyüş ayakkabısı olarak geçen, gerçekten çok rahat olan ve 2016 yaz sezonu renkleriyle herkesin ilgisini çekecek olan ayakkabı modelidir. Yürüyüş ayakkabılarının temel ortak özellikleri çok rahat olmaları ve günlük yaşamda kullanılmaya uygun olmalıdır. Aynı zamanda 2016 yaz sezonu renkleriyle cıvıl cıvıl olan yürüyüş ayakkabıları genç kızlar tarafından rahatlıkla seçilebilir.

Genç kızlara uygun günlük ayakkabı modelleri – Sportsoul.com

Skechers Go Flex Walk” yürüyüş ayakkabısı tam da her genç kızın seveceği türden bir ayakkabı. Özellikle pembe rengi ile yaz modasına da göndermede bulunan bu ayakkabı ile hem rahat edecek hem de şık görüneceksiniz.

Sandalet İle Ayaklar Rahat Etsin

Özellikle yaz aylarında sıkça tercih edilen sandaletler genç kızların da favorileri arasında bulunuyor. Rengarenk sandaletler özellikle açık olması nedeniyle hem ayakların rahat etmesini sağlıyor, hem de yaz sıcaklarında fazla terlemeden kurtulmamızı sağlıyor. Eğer modayı yakalamaya niyetliyseniz bu yaz sandaletlerde mavi, turuncu ve siyah renklerin moda olduğunu söylemeden geçmeyelim. Hem rahat hem de yaz modasına uyan “Merrell Terran Lattice” modeline bir göz atmak isterseniz sportsoul.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genç kızlara uygun günlük ayakkabı modelleri – Sportsoul.com