Geri21.8.2017 00:00:00

Haftanın ürünlerine göz atmadan koşuya çıkmayın!

Haftanın ürünleri

Haftanın ürünlerine göz atmadan koşuya çıkmayın!

Sportsoul mağazalarında yerini alan koşu koleksiyonları sporseverleri yaza hazırlıyor.  Birbirinden ünlü markaların en özel koşu koleksiyonlarını sunan Sportsoul, taytlardan tişörtlere, ayakkabılardan aksesuarlara kadar geniş ürün yelpazesiyle spor tutkunlarının her ihtiyacına kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarıyla cevap veriyor. 

New BalanceNikeAdidasAsicsSaucony ve Skechers gibi ünlü spor markalarının ayakkabı ve tekstil ürünlerinden oluşan Sportsoul koşu koleksiyonu, daha fazla kilometrenin daha rahat bir şekilde kat edilmesini sağlamaya yardımcı oluyor. New Balance, sağlıklı ve aktif bir yaşam için geliştirilen ürün ve teknolojileriyle sporseverlere ilham verirken, rengarenk tasarımları ve eşsiz teknolojileri ile Asics koşu ayakkabıları koleksiyonda öne çıkıyor. Nike neon renkli ve reflektörlü modelleri gece koşularınızda da size eşlik ediyor. Dünyanın önde gelen koşu ayakkabı markalarından biri olan Saucony’nin de profesyonel ayakkabıları Sportsoul’da yerini alıyor. Klasikleşen adidas koşu ayakkabıları ve özel modelleriyle dünya çapında bir ayakkabı fenomeni haline gelen Skechers ile, Sportsoul koleksiyonunu tamamlıyor.

Mağazalarda yer alan ayak ölçüm aleti ve Sportsoul.com’da yer alan Ayakkabı Sihirbazı ile size ihtiyacınıza ve ayak tipinize uygun ayakkabılar sunmayı hedefleyen Sportsoul, Bebek ve Nişantaşı’nda özel spor eğitmeni eşliğinde düzenlediği koşuları ve etkinlikleri ile sporseverlere farklı bir deneyim sunuyor.

Performansınızı bir üst seviyeye taşımak için, Sportsoul’un ayakkabı, tekstil ve aksesuardan oluşan koşu koleksiyonuna Sportsoul mağazalarından ve www.sportsoul.com’dan ulaşabilirsiniz.

Haftanın ürünlerine göz atmadan koşuya çıkmayın!