Hakkımızda

Sportsoul, perakende sektörünün en köklü kuruluşlarından Vepa Group çatısı altında kurulmuş mağazacılık ve e-ticaret alanlarında faaliyet gösteren bir markadır.

Sporseverlerin ve sporu günlük hayatının bir parçası olarak benimseyen herkesin buluşma noktası, çok markalı konsept Sportsoul, mağazalarının yanı sıra www.sportsoul.com ile birçok farklı markanın en özel ve en trend koleksiyonlarını evinize getiriyor.

Spor yaparken kullanılacak modellerin yanı sıra, spor şıklığı günlük hayata taşıyan lifestyle modellerinin, spor giyim koleksiyonlarının, aksesuarlarının ve çocuk koleksiyonlarının yer aldığı Sportsoul.com, “Sneakers for Democracy” mottosu ile yola çıkıyor.

Sportsoul.com, güvenli ve rahat bir alışveriş, alternatif ödeme ve taksit seçenekleri, ücretsiz iade hizmetlerini Vepa Group güvencesiyle sunuyor.  Her türlü sorunuz için Sportsoul Müşteri Hizmetlerine [email protected] ve 0850 201 02 15 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Sportsoul.com, sürekli gelişen ve yenilenen koleksiyonu ile spora ve modaya dair aradığınızı her daim bulabileceğiniz vazgeçilmez adresiniz olacak. Sportsoul.com ile spor ayakkabı dünyasını keşfetmeye hazır mısınız?