Geri23.8.2017 00:00:00

Jean Pantolon Kombinlerinde Ayakkabı Seçimi

2016 en çok tercih edilen jean pantolon kombinlerinde ayakkabı seçimi erkek ve kadın ayakkabı modelleri Sportsoul.com’da.
Jean Pantolon Kombinlerinde Ayakkabı Seçimi – Sportsoul.com

Her sezon moda değişse de jean pantolonların modası hiçbir zaman geçmiyor. Paçaları genişliyor, bazen daralıyor, zaman zaman da kısalıyor. Ancak jean pantolon her dönemin, her yaşın ve her durumun kurtarıcısı haline gelmiş durumda. Jean havası son yıllarda gömleklere, çantalara ve ayakkabılara sahi yansımış durumda. Ancak yine de en çok pantolon olarak tercih edildiğini söylemek yanlış olmaz. Jean kombinleri her ne kadar hayat kurtarıcı olsa da bir yandan da uygun parçaların seçilmesi ve bir araya getirilmesi oldukça zahmetli.


Jean pantolonlar her türlü kıyafetle kolaylıkla uyum sağlayabilir. Genelde sade t-shirtler, kalın kemerler ve aksesuarlar jean pantolonun vazgeçilmezleri arasındadır. Topuklu ayakkabı da jean ile güzel bir uyum sağlar. Ancak özellikle bol paça jean pantolonlarla ve bilekte biten dar paça jean pantolonlarda spor ayakkabılar daha çok uyum sağlıyor. Hele bir de gün boyu bir yerden bir yere gidilecekse ve ayakkabılar uzun süre ayaklarımızda kalacaksa bu estetik olmasının yanı sıra daha sağlıklı bir seçim olarak karşımıza çıkıyor.

Jean Pantolon Kombinlerinde Ayakkabı Seçimi – Sportsoul.com

Jean pantolonlarla giyilebilecek günlük ayakkabı modellerinde bir çok tercih hakkı bulunmaktadır. Kalın tabanlı spor ayakkabılardan, yazlık günlük giyim ayakkabılarına kadar bir çok çeşit hem kombinlerinize hem de ayaklarınıza iyi gelecektir. sportsoul.com web sitesinde sunulan ayakkabı çeşitlerinden bir kaç örnek vermek gerekirse “New Balance 530 90s Athletics” modeli özellikle jean pantolonların altında çok hoş duracaktır. Tatlı rengi ve kalın tabanı sayesinde hem günlük koşuşturmacada ayaklarınız daha az etkilenecek hem de renkleri sayesinde her türlü kıyafet ve aksesuarla kombinleyebileceksiniz.

Vans Authentic” modeli ise daha çok rahat etmek isteyen ve sıcak havalarda ayaklarının ferahlamasından hoşlanan bayanların tercihi olabilir. Kanvas yüzeyi ve düz tabanı ile oldukça rahat olan bu ayakkabı modeli üzerindeki etnik desenlerle de tam bir yaz ayakkabısı. Beyaz bir t-shirt ve jean pantolonun en iyi kombini olmaya aday olan bu ayakkabıyı aynı renkli ojelerinizle tamamlamanız mümkündür.

Kadınların en sevdiği ayakkabı modellerinden biri de şüphesiz espadril ayakkabılardır. Hem ince kumaşlı olması hem de ayakları çok rahat ettirmesiyle yazın vazgeçilmezi olan espadril ayakkabı modellerinden biri de “Toms Mesh Classics” modelidir. Yazı rengi ve hasır tabanı ile ilk görüşte dikkat çekmenizi sağlayacak olan bu ayakkabıyı dar paça jean pantolonunuz ile kombinleyebilirsiniz.

Jean Pantolon Kombinlerinde Ayakkabı Seçimi – Sportsoul.com