Geri23.8.2017 00:00:00

Koşuda Devrim: Reebok ZPump Fusion

Koşuda Devrim: Reebok ZPump Fusion


Reebok ZPump Fusion’in yüksek performanslı Z sınıfı yarış lastiklerinden ilham alınarak tasarlanan taban yapısı, özellikle tempolu koşulardaki ani dönüş hareketlerinin gerektirdiği mükemmel zemin tutuşunu sağlayarak, koşucuların vazgeçilmezi oluyor. Pump düğmesi aktive edildiğinde şişen hava kafesi, orta ayağın üst ve yan kısımlarını sararak ZPump Fusion’ın kolay bir şekilde her ayağa uymasını sağlıyor.

Koşuda Devrim: Reebok ZPump Fusion

Herkesin ayak yapısı, hatta anatomik olarak sağ ve sol ayakları bile, parmak izi gibi birbirinden farklıdır.  Bu ihtiyaçtan yola çıkılarak tasarlanan ve ilk kez İlkbahar/Yaz 2015 sezonunda piyasaya sunulan ZPump Fusion modelinin sahip olduğu «Pump» teknolojisi, ihtiyaç duyulan %100 kişiye özel fit’i sunuyor!

ZPump Fusion ise sahip olduğu «Pump» mekaniği sayesinde, Pump butonuna bastıkça saya bölümüne hava enjekte eder ve ayağı her yandan tamamen sarar. Böylece farklı ayak yapılarına %100 uyum sağlar. Aynı zamanda ayağı taban platformu üzerinde sabitleyici bir etki yaratır ve destek sunar.Sıradan bir ayakkabının üst yüzey yapımında 40’dan fazla parça kullanılabiliyorken, ZPump Fusion’ın yapımında bu sayı sadece 2’ye düşürülmüştür!

PUMP HAZNESİ
Daha yumuşaktır.
Daha hafiftir.
Ayağın şeklini birebir takip eder.

SAYA BÖLÜMÜ
Esnek bir yapıya sahiptir.
Dikişsiz ve yumuşak olması, tahriş oluşumunu engeller.
Ayağı tamamen sarar.

Hemen keşfetmek için> http://www.sportsoul.com/arama/zpump/

Koşuda Devrim: Reebok ZPump Fusion