Geri22.8.2017 00:00:00

New Balance 574 Neon Lights

New Balance 574 Neon Lights

New Balance Sonbahar/Kış2014 sezonunda yaşamın içinde olmayı sevenleri unutmuyor ve hayata renk katan klasiklerine getirdiği farklı yorumlarla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Günün her anında rahat olmak isteyenler, Lifestyle kategorisi ile New Balance rüzgarını şehirde estiriyor. Farklı ayak tiplerine ve genişliklerine göre tasarlanan modelleriyle kullanıcılar ayakkabılarına uymak zorunda kalmıyor, ayakkabıları onlara uyum sağlıyor. Özellikle uzun yürüyüşlerde basıncı azaltan ve orta tabanı destekleyen yapısıyla giyen şahsı asla yormayan New Balance ayakkabılar hafiflikleri ve nefes alan dokularıyla herkesin beğenisini topluyor.

Bu sezon New Balance günlük yaşam kategorisinde birkaç koleksiyon ön plana çıkıyor, Amerikan ve İngiliz kültür ve tarihinden esinlenen bu koleksiyonlardan biri de New Balance ‘574’ Neon Lights Koleksiyonu.

New Balance 574 Neon Lights

Bu koleksiyonda zamansız retro koşu ilhamı, ikonik bir sokak ayakkabısına dönüştü. Tek parça dikişsiz süetüst kısım, ENCAP orta taban ve kauçuk dıştaban ile 8 göz alıcı neondan ilham alan renk seçeneği ile bu yepyeni koleksiyon Sportsoul mağazaları ve Sportsoul.com’da!

New Balance 574 Neon Lights