Geri22.8.2017 00:00:00

New Balance Fresh Foam 980

New Balance Fresh Foam 980

Rakiplerinden daha esnek, daha hafif ve daha konforlu bir ayakkabı tasarlamak üzere yola çıkan New Balance; en yeni teknoloji ve tasarım özelliklerini birleştirerek, koşu topluluğunun daha önce hiç deneyimlemediği doğal yastıklı bir ayakkabı yarattı.

New Balance, NBx koleksiyonunda ilk defa İlkbahar/Yaz 2014 sezonunda sunduğu yeni ürünü Fresh Foam 980, Sonbahar/Kış 2014 sezonunda daha da geliştirilmiş versiyonuyla ve yeni renk seçenekleriyle müşterisiyle buluşuyor.

Yumuşak ve hareketli. Koruyucu ve güvenli. Ama aynı zamanda hafif ve hızlı. FreshFoam ayakta eşsiz bir his yaratıyor.  Orta tabanın tasarımında değişiklikler yapıldı. Yeni tasarım, yastıklarla ihtiyacı arananrahatlığa vestabilite içinsağlamlığa olanak sağladı. Performans orta tabanı, yumuşaklığı sağlamak amacı ile özen gösterilerek, yastıklı ve esnek olmak üzere dikkatle tasarlanmıştır. Fresh Foam tasarım olarak çarpıcı, ama aynı zamanda teknik özellikleriyle etkili ve sade bir modeldir.

New Balance Fresh Foam 980

Bu noktaya kadar, daha doğal ayak altı bir his istendiğinde, yastıklı tabandan ve  yumuşaklıktan fedakarlık ediliyordu. FreshFoam inanılmaz tasarımı ve teknolojik ayrıntılarıyla bu sorunlara çözüm getiriyor. Süper yastıklı alt taban teknolojisiyle ayak tabanının doğal şeklini alırken aynı anda rahatlığı da sağlaması bu ayakkabıyı farklı kılıyor.

New Balance Fresh Foam 980, Sonbahar/Kış 2014 sezonunda daha da geliştirilmiş versiyonu ve yeni renk seçenekleriyle Sportsoul mağazaları ve Sportsoul.com’da!

New Balance Fresh Foam 980